Polemick - Kimdir Hayatı Biyografisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Polemick Kimdir Hayatı Biyografisi
“Polemick” 25,07,1988 İstanbul / Esenler doğumluyum. Rap müziğinle 5 yıldır dinleyici olarak muhattap oldum ve bunun son 2 yılında kayıt almaya başladım. Lüleburgaza geleli 2 sene oldu ve son bir yıldır TERSANE tayfasıyla ortak çalışmalarımız oldu . Vale , Giryan ve Giryeli ile farklı çalışmalar sunduk. Bunun yanı sıra farklı şehirlerden arkadaşlarlada çalışmalarım oldu. Şuan kendi evimde ufak çapta çalışma ortamım var. Kayıtlarımı genel olarak burada gerçekleştiriyorum, zaman neyi gösterir bilemem…
 
BYFECI

BYFECI

Üye
Teşekkürler
 
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt