[Polarbit] Iron Sight HD v1.02 UNSİGNED

Sponsorlu Bağlantılar

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[Polarbit] Iron Sight HD v1.02 UNSİGNED

Sertifikası var ama çalışmıyormuş. Sizde burdan imzalamayı deneyin.
www.maxicep.com/symbian-s60v5-sistem-modifikasyon/freesigner-v1-01-for-s60v5-314850.html
Teşekkür etmeyi unutmayın lütfen :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

beatboxqwe

Üye
Telefonu hacksiz olan biri deniyebilir mi? Sanırım ben telefonum hacksizken bunu denemiştim yine sertifika hatası vermişti.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
ben signedini bulamamıştım ama benim de şuan hackli malesef

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefonu hacksiz olan biri deniyebilir mi? Sanırım ben telefonum hacksizken bunu denemiştim yine sertifika hatası vermişti.

bunu ben imzaladım. büyük bir ihtimalle olur :)

- - - Eklendi - - -

Hack en iyisi kardeş:) bazıları garantiden çıkıyo diye hacklemiyor. Halbuki hard format atınca hacklendiği anlaşılmıyor;)

- - - Eklendi - - -

Hack en iyisi kardeş:) bazıları garantiden çıkıyo diye hacklemiyor. Halbuki hard format atınca hacklendiği anlaşılmıyor;)

beatboxqwe

Üye
bunu ben imzaladım. büyük bir ihtimalle olur :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Kardeş benim bildiğim sen kendin imzaladıysan sadece senin telefonunda çalışır, başkalarının oyunu çalıştırabilmesi için kendi imei sini verdiği sertifika programında imzalaması lazım. Bu sadece senin imei numaran için, yani sana özel. (Ama yanlış da olabilir.)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
s60v5 e göre cert.cer ve . dosyalarıyla imzaladım pc de. Yani herkes yükleyebilir, lütfen telefonu hackli olmayan biri denesin ve cevap yazsın( bir kişiye özel değildir. Nasıl gameloft yaptığı bir oyunu imzalayıp herkes yüklüyorsa buda yüklenir);)

tahaucar1

Üye
harika bişey :)

BlacKLorD97

BlacKLorD97

Üye
:tşk: aylardır bunu arıyodum

BlacKLorD97

BlacKLorD97

Üye
denemeden önce yorum yazmıştım denedim ama çalışmıyor

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hayallah başlığı değiştireyim:(

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
tşkrlr

beatboxqwe

Üye
Teşekkürler

Aligöv

Üye
açılamıyor.dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum tel hackli 5800 yardım edin

beatboxqwe

Üye
Senin bildiğin bir site var mı?

http://touchscreen.com.ua/ burdan iron sight ı bul ve indir ben burdan indirmiştim. (chrome dan girip siteyi türkçeye çevir senin için daha kolay olur.)