Play Station Oyunları cepte YOK BÖYLE ARŞİV (Konu başlığı düzeltildi:D)

Sponsorlu Bağlantılar

kaya018

Üye
Eline koluna saglik birde bios dosya linki kontrol edebilirmiyiz

manyak_adam

manyak_adam

Üye
where bios folder adamım :)

BULENTATASEVEN

Üye

JackIcLup

Üye
    Konu Sahibi
root gerekmiyor iso uzantılı yaptıktan sonra herhangi bir yere kopyala hafıza kartından.emülatörden orayı seçip oyunu çalıştıracaksın bu kadar basit

enverpa_a

enverpa_a

Üye
kardeşim htc desire hd de bios sorunu ve emulator sorun yapiyor caliştirsmadim

KELGER

KELGER

Üye
konu başlığı düzenlendi demişsiniz ama bir bios linkini düzeltememiş siniz.

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Teşekkürler ...

legolas29

legolas29

Üye
t20 için uygunmu

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

sfenkss

Üye
bios linki ölmüş arkadaşım lütfen müdahele :)

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Allah razı olsun her yeri aradım bir burdaki çalışıyor :D

joe_cenk

joe_cenk

Üye
bildiğiniz gibi psx4droid diye bir emulatör vardı playstatıon 1 deki oyunları oynamak için ama yeteri kadar hızlı ve stabil bir uygulama değildi ama yeni çıkan ve psx emulatörde en başarılı olan bir program var fpse. ekranda psx joistiğin deki tuşların hepsi programda mevcut.deneyince görecekseniniz.
not:program markette ücretlidir fakat verdiğim linkteki fpse lidir.yalnız bu emulatörde oyun oynamaya başlamadan önce internet bağlantılarınızı kapatın.uygulamayı kurduğunuzda ilk önce yes daha sonra tamama tıklayın daha sonra sd karttan iso uzantılı oyunu bulup tıklayın.bu uygulamayı huawei u8230 cep telefonunda denedim ve gayet başarılı telefonum 3d yi desteklememsesine ve işlemci hızının düşük ramın de yetersiz olmasına rağmen resident evil 3 oyununu rahatlıkla oynadım. bu tür oyunlarda kombine tuşlar çok önmeli yani iki tuşa aynı anda basmak gerekli onun için multıtoch telefonlarda daha iyi performans alabilirsiniz.ben deki telefon multıtochu desteklemediği için tuş ataması yaparak iki tuşa aynı anda basılması gereken tuşları fotoğraf çekme tuşuna ve ses açma tuşunu aktif hale getirerek oyunu rahat bir şekilde oynanabilir hale getirdim.

tekken 3: biraz kastı işlemcinin ve ramın yetrsiz olmasından dolayı

not:oyunu zip dosyasından çıkartın ve bin uzantılı olan dosyanın uzantısnı iso olarak değiştirin hafıza kartına kopyalayın.oyunları yatay yada dikey modda oyanayabilirsini< yapmanız gereken telefonu çevirmek
eğer istediğiniz oyun varsa söyleyebilirsiniz download linki veririm.

Tekkenin linkini atabilirmisin kardeş

guro123456

Üye
Bios linki kırık bisey yapıyorsun adam gibi yap

tuzluca76

tuzluca76

Üye
BIOS Linki kırik yeni link bu pc icin yazıyor ama androiddekiyle aynı bios http://www.driver-indir.com/surucu/sony_scph1001bin.html

NaganoTR

NaganoTR

Üye
Medal of honor kırık

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Tekken 3 Oyunu linkini atabilirmisin kardeş ya

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk: