PKK'lı oğlunun mezarına Türk Bayrağı astı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PKK'lı oğlunun mezarına Türk Bayrağı astı
Muş'ta astsubayı şehit eden PKK'ya tepki gösteren baba PKK'lı oğlunun mezarına Türk Bayrağı dikti..
28.05.2012 11:35

PKK'lı Sezer Arslan'ın Muş'taki mezarı başına Türk Bayrağı diken babası Mehmet Arslan, terör olaylarına tepki gösterdi.
EVİNİN ÖNÜNDEKİ TAZİYE ÇADIRINA DA TÜRK BAYRAĞI ASMIŞTIHakkari'nin Çukurca İlçesi'nde güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada ölen PKK'lı Sezer Arslan'ın Muş'taki mezarı başına Türk Bayrağı diken babası Mehmet Arslan, terör olaylarına tepki gösterdi. Kürtçe 'Edi bese' (yeter artık) diyen 15 çocuk babası Mehmet Arslan "Benim evladım öldü başkasınınki ölmesin" dedi. Güvenlik güçleri tarafından 3 Kasım 2011'de Kazan Vadisi'nde düzenlenen operasyonda aralarında Muşlu Sezer Aslan'ın da bulunduğu 24 PKK'lı ölü ele geçirildi. Aslan'ın cenazesinin teslim edilmesi ardından Muş'un Korkut İlçesi'ne bağlı İçboğaz Köyü'nde oturan baba evininin önüne kurulan taziye çadırı ile mezarına aile Türk bayrağı astı.
KÖYLÜLER ASTSUBAYIN ŞEHİT EDİLMESİNE TEPKİ GÖSTERDİİçboğaz köylüleri ve Mehmet Arslan, Muş'un Varto İlçesi'nde 23 Mayıs günü evine giden astsubay Erdinç Aydın'ın, PKK'lılar tarafından kurulan pusuda şehit edilmesine tepki gösterdi. Oğlu Sezen Arslan'ın kandırılarak PKK'ya katıldığını ve böylece hayatının söndüğünü söyleyen Mehmet Arslan, "Evladım öldü başkasının ki ölmesin. Çocuklarımızı kandırarak dağa çıkarıyorlar. Hepsi para ile satılıyor. Edi bese (Yeter artık). Allah, kimseye evlat acısı yaşatmasın. Çok zor günler yaşadık. Oğlum PKK saflarına nasıl karıştı hala anlamış değilim" diye konuştu. İçboğaz Köyü Muhtarı Mahmut Arat da 35 yıldan bu yana terör olaylarının devam ettiğini hatırlatarak, "Bu doğru bir yol değil. Artık bitsin bu olaylar" dedi.

tempestshine

tempestshine

Üye
adam king :yuru

Eykul

Eykul

Üye
Pff

spy ghost

spy ghost

Üye
O bayrağı taşımak için senin oğlunun şerefi yetmez o bayrak onun hakkı değil hayali mağaranızın bez parçasını ört olmadı yerleri sildiğin bezi as o hayali mağaranıza ancak o yakışır

Mert045

Mert045

Üye
Oğlun her b*ku yesin sen leşinin basına türk bayrağı as. Adi oğlunun aklı neredeydi.

handci04

handci04

Üye
kaç para aldı acaba?

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Beyler oralari gidip gormeden konusmayin orda hersey bildiginiz gibi olmuyor adam oglunu dagdan alamiyor ogluda lsteyerek gitmiyor bilmediginiz seyler var cocuk gibi konusmayin arastirin biraz kimse seve seve gitmiyor oralara dagdan inmis adamida gordum ben uzerimize oynanan ideolojik bir oyunvpsikolojik bir savas var adam dogru olani yapmis orada balkona turk bayragi asti diye evi bombalanan insanlar var orada. oglunu askere gondermek isteyenler calismaya gonderiyoooruz diye gonderiyor davul zurna calip eglence yapamiyotlar askere cocuk gonderirsen dusman oluyorlar sana

Eykul

Eykul

Üye
Ya zorla zorla, zorla birsey olur mu olsa bile evet deyip herkez daga mi gitsin kendi milletine savas acmak icin? Ama daga gitsen yine oleceksin. Gitmesen onlar seni oldurecek. Bari masum insanlara zarar vermeden olmus olursun

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
O adam buyudukten sonra degil kucukken cikiyor gecen gunde 2tane cocugu zorla goturuyorlardi polis yakaldi o ufakliklar buyuyene kadar orda kalacakti kursun siktigi yerin vatani kendi topragi oldugunu bilmeyecekti

HaqperesT

HaqperesT

Üye
Oğlun her b*ku yesin sen leşinin basına türk bayrağı as. Adi oğlunun aklı neredeydi.

şartlar insanı bu sefil hallere duşurebilir; ancak leşte olsa leş deyip hakaret etmeni gerektirmez.

handci04

handci04

Üye
yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mert045

Mert045

Üye
Ben hiç birşeyin zorla olduğuna inanmıyorum. Bende çok terörist kişi tanıyorum hepsi isteye isteye bal gibi özgürlük de özgürlük diye böğürüyör. Daha ne özgürlük istiyorsunuz lan. Bu ülkede yaşadığınıza dua edin. Çocuklar terörist ama okulda yardım oldumu en önden sıraya girerler. Sen hani devleti sevmiyordun?

Bana kimse gelip de burda bana onları savunmasın. Daha çok şey söylerdim ama maalesef siyasi.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Görüyorsunuz değil mi PKK'lıların nasıl kandırıldığını? Tam ibretlik bir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt