Piskolojim mi bozuk. Yoksa normal bir sey mi

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Piskolojim mi bozuk. Yoksa normal bir sey mi
Yasim 19. Bir kiz seviyorum. Bugune kadar cok kizdan konustm hatta tanimak istedm.. Ama hicbirinden bulusmadm. Suan bir kizi seviyorum. Aklimdan hic cikmiyor. En azindan 5 dk da olsa cikmasi lazm. Cikmiyo. Acaba ben ruh hastasi miyim bilmiyorum. Kiza cook fena baglandim. Hic aklimdan cikmiyor. Her dakika ozluyorum. Hep yanimda olsun istiyorum. Cok sevdim galiba. Ama bu kadar insan baglanmasi cok sacma. Benim ki hani bir erkek bir kizi sever sevgili olur ya. Aralarinda bir bag vardir. Ama benimki hissettigim sey o bagdan daha ote. Ilk defa gecen bulustum. Acaba o d beni sever mi yanina yakisirmiyim bana bi se hisseder mi diye. Olumlu tepki aldim. Kizda bnden hoslanmis. Hissettgm sey Cok ustun bi duygu. Ygs ye de 3 ay kaldi. Mezunum ustelik. Bu sene bir yere gitmem gerek. Hem aşkı hemde dersleri nasil bir arada goturebilirim. Dalgasina lutfn yorum yapmayin. Yardimci olurmusunuz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kendinin ne kadar bağlandığını fark ediyorsun, sınavının yaklaştığını biliyorsun, kendi iradene kalmış bir durum.

• Beğen
Tepkiler: aevrenm

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Kendinin ne kadar bağlandığını fark ediyorsun, sınavının yaklaştığını biliyorsun, kendi iradene kalmış bir durum.
Kardes ama birakmak istemiyorum kendisini. Hem dersi idare etmek istiyorum. Hemde onsuz yasamak istemiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
O zaman ikisini bir arada yürütebileceğini kafaya koy ve yap.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Kardeş Bağlanmış Olman Çok Normal. Ama Bu Senin Dersine Olumsuz Etki Edecek Diye Bişey Yok. Herşey Sende Biter.