Pioneer CE-511 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Pioneer CE-511 İnceleme
Öncelikle Pioneer tasarımı,kalitesi ve imajıyla çok önemli bir firma.In-Ear olarak Sennheiser –AKG,Profesyonel anlamda Pioneer ve Technics kullanan ben ürünün üstünde her ne kadar Pioneer etiketi olsa da pek güvenmemiştim.Ama uygun fiyatı bir de benim kulaklık hastalığım birleşince dayanamadım..

Ürünün tasarımı oldukça şık her ne kadar kulağa oturmayacak gibi gözükse de kulak içinde oldukça rahat.Varlığını hissetmiyorsunuz denilebilir.Plastik kalitesi bu fiyattaki bir ürün için iyi denilebilir.Ama keşke kırmızı-beyaz çizgiler olmasaymış.

Gelelim en önemli özelliğe yani ses kalitesine..Açıkçası nasıl bir sese sahip olduğunu internetten kelimelerle anlatmak pek mümkün değil.Bu yüzden piyasada çok ilgi gören muadili kulaklıklarla karşılaştırma yapmaya çalışacağım.Volume oldukça yüksek,Tiz sesleri daha baskın duyuyorsunuz,kulaklıkların önemli problemlerinden biri olan dışa ses verme olayı katlanılabilir miktarda.Ayrıca yüksek volume’de ses patlama falan da yapmıyor.(Unutmayın ki kulaklıkların bir alışma süreci vardır sonrasında daha iyi bir ses duyabilirsiniz-Kulaklık Pad’i kullanmak performansı olumlu anlamda etkileyebilir,kutuda bir çift var)Sennheiser MX serisiyle,AKG k serisiyle aynı diyebilirim(mx80,mx160,mx270,mx271,K309).Artı olarak bu ürünlerden iyi olan özellikleri de var.Mesela kablo uzunluğu 1.2m.Eksik bir tarafı taşıma çantasının olmaması.Kısaca bu fiyata oldukça başarılı diyebilirim rakiplerinden pekte bir farkı yok.Ben tereddütle yaklaşmıştım ama beni şaşırttı.Eğer beklentiniz çok fazla değilse bu ürün işinizi görür.

Ürünü D&R’dan 29 tl’ye aldım,internette birçok de de bulabilirsiniz.

(Hatalarımı yüzüme vurm isteyenler için twitter.com/seckin_seckin ) Teşekkürler…

NOT:Donanım Haber'den alıntıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...