Photoshoptan İyi Anlayan Yardım Edebilir mi? Cartoon Resim


mustafa.dr.12

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, elimde bi fotoğraf var. Onu karikatür gibi cartoon efekti gibi yapmak istiyorum. Bi işim var fotoğraf alakasız ama olsun. Gri yada turuncu tonlamalı istiyorum. Yapmayı denedim olmadı beceremedim ( Işığın vurduğu yerleri falan ). Yapmak isteyen olursa özelden yazabilir mi ?
 

mustafa.dr.12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımcı olacak yok mu ?
 
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
photo to cartoon yaz google bir sürü online site var
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt