Peugeot 5004

Sponsorlu Bağlantılar

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Peugeot 5004
Yorumsuz

tofy

Üye
vayyyyy çok güzel arkadaşım yine gözümüzü aydınlattın ama yorum yap bir kerede..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mükemmel.

Ayrıca tofy'nin dediğine katılıyorum, bi kere de sen yorum yap.

darkred

darkred

Üye
süperr bi jip olmuş çok kalite ve karizmatik duruyo.ama bu pejo sıfırları bol buldu galiba her sene bir sıfır daha ekliyo arabaların modellerine

Üye
    Konu Sahibi
Yorumsuz

Bişey dikkatimi çekti, Sağ altta "Cengiz İğlikçi 2004" yazıyor acaba arabayı bi Türk mü tasarladı ki ? Birde 2004 diyor 2006 ya girceğimiz düşünülürse bu araba nerde ? ütopya mı ?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
2004 yılı tasarım yarışmasında çizilmiş ve çizilen tasarıma göre yeni imâl edilmiş olabilir.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
güzelmiş walla.ilk modele oldukça benzetmişler.cengiz ismine gelince, belki çok beğenip adını oraya kendi eklemiştir.sen nerden indirdin resmi bilmiyorum ama
belkide sadece prototip olarak kaldı

darkred

darkred

Üye
evet bencede prototip olarak kalmış olması ihtimali yüksek çünkü peugeot böle bişey yapsaydı 2004 yılından bu zamana reklamlarda mutlaka görürdük arabayı.ama cihan kardeş sanada katılmıo diilim hanii (ütopya )

S1FR3K1R1C1

Üye
bence o kadar güzel değil arkadaşlar.

Caine

Caine

Üye
vallahi gözüme estetik olarak çok güzel geldi nedense dediğiniz gibi bu arabayı ilkkez gördüm acaba piyasaya sürülmedi mi? şimdi sürülse gidip i tane alicam nasıl olsa peugeot fiyatlarında 10 milyardan fazla indirime gitti

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper görünüyor.

slayer

Üye
5004 yazısı güzel olmamış....

Aeon

Üye
Çok güzel gözüküyor

sebofb090

sebofb090

Üye
çok manyak bişi olmuş ve bu araba x5 e kafa kafa tutar

cepix

cepix

Üye
Çok güzel olmuş ama x5'e kafa tutucagını zannetmem

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Photoshop tabi kii yapan harbiden bu işi biliyo

Nicolas_Anelka

Üye
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Nov 30 2005, 03&#58;00 PM) [post=218079]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

x5 yanında ne kalır ki dostum tank gibi araba ya

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 3 2005, 09&#58;07 AM) [post=220618]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Nov 30 2005, 03&#58;00 PM) [post=218079]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

X5 ayağa düştü kardeş milletin altında X5. Ha bende hastasıyım ama farklı olmak lazım

Nicolas_Anelka

Üye
<div class='quotetop'>(..&#58;&#58;Riddick&#58;&#58;.. &#064; Dec 3 2005, 11&#58;17 AM) [post=220671]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 3 2005, 09&#58;07 AM) [post=220618]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

X5 ayağa düştü kardeş milletin altında X5. Ha bende hastasıyım ama farklı olmak lazım
[/b][/quote]

zevkler ve renkler tartısılmaz kardeşşş benimde x5 hosuma gitmiyo...

symbianboy

Üye
önden aynı RAM&#39;lere benzemiş bide 206 nın tasarımcısı Türktü buda olabilir

Üst Alt