2017 Peugeot 301 Fiyatları belirlendi


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Peugeot tarafından üretilen 301 modelinin fiyat etiketi belli oldu. 2017 model Peugeot 301 fiyatı ile ilgili tüm bilgilere makalemizden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Fransız otomobil üreticisinin B segmenti sedan modeli 301 geçirdiği makyaj operasyonunun ardından ülkemizde resmi olarak satışa sunuluyor.

Makyaj operasyonunda birçok noktada güncellemeler yapılmakta olsa da genel itibariyle kalite algısının yükseltilmesi amaçlanıyor. Bilindiği üzere B segmentinde oldukça iddialı modeller yer almakta olup büyük bir rekabet yaşanmaktadır.

Daha geniş bir kesime hitap etme gayesinde olan markanın Yeni Peugeot 301 modeliyle bu amacına rahatlıkla ulaşacağı ifade ediliyor.

Statü Üst Noktaya Taşındı
Hem iç hem de dış mekanda geçirdiği değişiklikler sonucunda statü olarak üst bir noktaya geldiğini belirtmek yanlış olmayacaktır.

Geçmiş modellerde olduğu gibi yeni Peugeot 301 modelinde de 3 silindirli benzinli motor kullanılmaya devam edecek. Bunun yanı sıra 1.6 litre hacminde dizel motor da seçenekler arasında yer alıyor.

Araç Türkiye'de 58 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Peugeot 301 modeline sahip olmak isteyenlerin donanım paketi, motor seçeneği ve özel opsiyon seçimlerine bağlı olarak fiyat yükselebiliyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt