PES HD 2014 v2

• 20 Temmuz 2014
  • 1547 Okunma
  • 22 Cevap

1. LINKTE SORUN OLUSTU ÇÖZÜM İÇİN UGRASILIYOR..
    Yinede bi ön açıklama yapayım oyunda fenerbahçe-galatasaray-trabzonspor var ve fb-ribas, gs-olcan gibi son transferlerde mevcut tamamen kendi yapımım. Avrupa takımlarının trnsferleride var ben sade türk takımlarını söyledim diğer takılarında var. V1 indirenler bilir sahalar tamamen değişti. Arkaplanlar tamamen değişti. İsteyen olursa oyun için görüntü falanda atarım...
    ---
    Özellikler:

tüm sahalar yeniden modellendi...
    Fb-gs-ts eklendi...
    Kendi takımını kurma yerine yıldız oyuncu isimleri eklendi isterseniz değiştirebilirsinz...
    Oyuncu isimleri hem alttaki tabelada hemde oyuncuların üstünde yazıyor(real football daki gibi)...
    ---
    Ntv spor logosu(eklendi)

ekran görüntüleri:

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: HELL BREAKER
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 8 Haziran 2015
    fedlkamp bunu beğendi.
  2. Yalnız ntv spor logosu olmasa daha hoş olurdu (bana göre).

3. Hangi logo olmasını istiyosanız söyleyin v3 te onu yapalım
    ---
    Oyun içi görüntülere bakmak isteyen arkadaşlar facebook sayfamıza 11 adet oyun için görüntü ekledik... Yorumlar resimlerden birine tıklayarak ileri butonuna basıp resmi değiştirebilirsiniz...
    ---
    Ekran görüntüleri eklendi ( arkadaşlar sanırım sistemden kaynaklanıyo resimler bulanık çıkmış, oyun normalde HD grafiklere sahiptir yazılar falan tam HD dir.)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. vay be javaya bak 4 sene önce oynardım :ehe

5. :D bu iyi anlamda mı kötü anlamda mı bir vay bee ydi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. eski anılar gözümde canlandı ama artık oynanmaz ya adamlar karınca duası gibi top görünmüyor eskiden 3D gibi gelirdi bana bu oyunlar hıı birde 5130 da fast and fruious oynardım :D

7. ben yaptım oyunu ama ben bile oynamıyom :D pc de crysis ,pes varken telefon oynamak saçma!
    ---
    Hakem gol didi! Olmuş mu loo? :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. haklısın :D

9. sen buna HD demişsın ama bu bildiğin 4k, hatta 4k bunun yanında halt yemiş :D çok ıyi yaa :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. 4k ? :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. fu ll HD'den dört kat daha fazla ayrıntı

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. ha teşekürler :D 4 aylık emek sonuçta. V1 3 ay sürdü 1 ayda hatalarını giderdik arkaplanları düzelttik falan v2 oluştu. Oyunda hata veya eksiklik görürseniz söyleyin v3 e düzeltmeye çalışırız. Hiç bir eleştiri falan olmadığı için v3 çıkmayacak gibi şu an ne ekleyeceğiz bilmiyoz?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Bu tarz bir oyunu android de oynamak için çok fazla şey verebilirdim.

14. androide yama yapmayı bilsem (tabi bide android telefonum olsa) yapardım da benim ilgi alanı java ve pc. Android sürümün iyiyse pes 12 falan var android için grafiği süper onu dene istersen. 13 ve 14 androide çıkmadı diye biliyom.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Hayır bu java oyununu bu grafiklerle oynamak için :-( Yoksa fifa 12 filan oynuyordum androidde

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. bu oyun Kemulator de de çalışmıyo , pc de oyna desem...

17. Ooo sende uzatıyon ama :ehe Resmen beni salak yerine koyuyon :blink:. Bu oyunu androidde sadece gb de fazla stabil olmayan bir uygulama ile oynayablirim telefonumda. Ama PC'de dünya kadar program var java oyunlarını çalıştırabilen :pro:

Son düzenleme: 2 Ağustos 2014
  18. https://docs.google.com/uc?export=download&id=0B5hPXSW49djVajZaZERvWFFYWU0 indir kur oyunu sd card a at programdan oyunu seç çalışır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. GB ne demek onu bilmiyom?
    ---
    inşallah çalışır. Çalışırsa indirdiğin linki atar mısın? Konuya ekleyeyim.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 08:43