Pepsi Yaşatır Seni Kampanyası Kullanılarak Dolandırılma SMS'i Gönderiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

mxxxer

mxxxer

Üye
koskoca pepsi 534 - 539 gibi hazırkartlı numaralara mı kalmış yahu :)
zaten akıllı olan adam anlar hemen naneyi.
bna da gelmişti buna benzer bir mesaj ama sildim gitti.

rainbowcu

Üye
valla beyler bana da aynı msj geldı..aradım no yu...hesap no su ıstedıler dırek..verdım ve 5 kurus ödemeden 10000 tl yatırdılar...o paranın ustune koyup gıttım araba aldım:d: demek kı sızleere dolandırıcılr denk gelmıs

messi89

Üye
banada bu tarj bi mesaj geldi, bu adamların bu dolandırıcılık işini bu kadar rahat yapıyor olmalarından fazlasıyla rahatsız oldum ve polise bildirdim.

begüm6

Üye
pepsi dolandırıcıları yeni numaralarıda bu 0534 653 74 26 dikkat!
20.000 TL. kazandınız mesajına cevap yazdım Hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulndum diye... dolandırıcılar

acelebi05

acelebi05

Üye
Arkadaşım paylaşımın için teşekkürler.. Bu şer*****in sesini herkes duysun duysunki böyle aşağılık yaratıklara karşı vatandaş dikkatli olsun..Şerefsiz diyorum çünkü şerefli onurlu bir insan insanların saflıklarından yararlanıp insanları dolandırmaz ! Bu sıfat bu ve bunun gibilere az bile...

Link'teki dosyayı indirdim ama pc deki programlar wav uzantılı dosyayı açamadı..Sanırım kod olayı.Bende dosyayı converter programı ile farklı bir formata Amr formatına çevirdim ses dosyasını dinleyemeyenler olabilir düşüncesi ile..'

Nette daha önce bu aşağılık yaratığın sesini, görüşmeleri kaydeden kişilerin paylaşımında duymuştum.Ses yine aynı şer*****e ait ! Şimdi verceğim link'teki ses kaydı ile karşılaştırın diksiyonu bozuk aynı Kro :kop: olduğunu göreceksiniz..

Geçen haftada benim işyeri telefonumu aradı aynı Asalak..

'İyi günler beyefendi ben komser okan araştırmadan arıyorum' dedi.Daha önce internetteki ses kayıtlarını dinlediğim için ses tonundan aynı kişi olduğunu hemen anladım.'Ne araştırması bu' diye sordum 'araştırmadan arıyorum' dedi tekrar YAHU NEYİN ARAŞTIRMASI BU BE ADAM deyip bağırınca,bana yutturamayacağını anlayıp küfür edip kapattı yaratık..

İşin ilginç yanı bu ve benzeri haberleri insanlar hiçmi okumuyor hiç mi görmüyor hiç mi duymuyorlar kimseden acaba..

Komser Okan benide aradı banada küfredip kapattı embesil :D Savcıyı aradım bugün bu konu ile ilgili bisürü kişi arıyor sakın inanmayın dedi o hatlarda başkasının adına mıymış neymiş ve sonradan kırılcak hatlarmış zaten kendilerinin elinden bir şey gelmezmiş ama küfredip kapatmasının sebebi bizimde sinirlenip onu aramamızmış biz arayınca bizden kontör araklıyorlarmış :nono:

yagmursuzum

yagmursuzum

Üye
valla beyler bana da aynı msj geldı..aradım no yu...hesap no su ıstedıler dırek..verdım ve 5 kurus ödemeden 10000 tl yatırdılar...o paranın ustune koyup gıttım araba aldım:d: demek kı sızleere dolandırıcılr denk gelmıs

enteresan tabi bütün ülke dolandırılırken senin dolandırılmaman..niyeyse acaba??????

neyse arkadaşlar dolandırıcılık furyası devam ediyor.30 nisan bugün ve bu sefer kampanyanın adı değişmiş pepsi yaşatır seni değil de ramazan kampanyası mıdır nedir şimdi bunları zırvalamaya başlamışlar. numaralarını yazıyorum benim de bir katkım olsun

05345611780

relaxpdr

Üye
SEDA SAYANIN PEPSI YASATIR SENI RAMAZANA ÖZEL KAMPANYASINDA ÖDÜL KAZANDINIZ MESAJINA VE 0534 655 86 57 NO.LU TELEFON İLE ÖDÜL İÇİN PARA TALEBİNE DİKKAT EDİN, TUZAKKKKKK:aman2:

BU ARADA SEDA SAYAN, PEPSI VE TURKCELL'E DE BİR CİFT LAFIM VAR: SİZİ SEVMEK, SİZİN İSMİNİZİN VARLIĞINA GÜVENMEK SUÇ MU, SALAKLIK MI? :ahNIYE BASKA SANATÇI İLE, BAŞKA İÇECEK MARKASINI KULLANARAK VE BASKA GSM OPERATÖRÜNDEN BU DENLI SAHTEKARLIKLAR OLMUYOR. BU MARKALAR ISIMLERINI KORUMAK IÇIN NICIN DUYARSIZLAR VE HER SAHTEKARLIK, ISIMLERI IÇIN DE BIR DARBE DEĞİL Mİ?:off:VE SIZI SEVEN VE SIZE GÜVENEN KISILERIN CANININ YANMASINA HALA UMARSIZ MI KALACAKSINIZ?:megafon:

muhasebecibaba

Üye
kampanya dolandırıcılığı devam ediyor.bu sabah gelen telefon mesajında pepsi danışma hattı
numarası 0538 306 09 64 olarak veriliyor.dikkatinize sunulur.

excalibure28

Üye
bu günkü telefon numaraları: 0539 647 40 56

sule3040

Üye
Merabalar bugün babamda bu tip bir mesaj almış,
Kendim avukat olduğum için konudan haberdardım. O Kişiyi aradım ve küfür ederek telefonu kapattı. Zaten dikkat edilirse özel bir numara olması, yazım hataları ve karşınızdaki kişinin kekelemeleri vd hususlar bu kumpası anlamanız için yeterli oluyor. Yapacağınız şey bu kişileri rahatsız edip stres atmak. Ben tabiki savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Rehbet kayıtlarından çıkan telefon sahibinin adı:ŞAHİN ÇAĞIN telefon numarası:05317844663 DİKKATİNİZE...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
işte böyle kandırıyolar insanı pepsi daha çok satsın diye yapmış böyle bişey baz insanlarda kanıyo gönderiyo işte

thefader

Üye
534 561 93 04 de yaşatır seni kampanyasına devam ediyor.

melih242

Üye
banada geldi :)

DEGERLI ABONEMIZ SEDA SAYAN'IN PEPSI YASATIR SENI KAMPAYASINDAN 100 BIN VE 10 BIN TL ODUL IKRAMIYESINDE HATTINIZ 1 500 HAT ARASINDA 2.NCI ÇIKARAK 10BIN TL KAZANMISTIR BILGI VE ISLEM MERKEZI ICIN 0539 734 23 86 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYINIZ...
Zaman: 02-07-2010 11:13:43

pvert

Üye
evet bana da geldi su pepsinin msj pepsi kazıklar sizi
işte numara 0 534 608 28 46
yaw ya bunlar dangalak yada bizileri cok saf buluyorlar
hat sahibinin ismi bayram yaman

--------------- Ekleme ---------------

bu kampanya reklamını okadar dallandırarak yayınladılar ve kampanya pepsi kazandırır sizi idi. kampanya bitince yenisi başladı pepsi adı altında kazıklar sizi
işte numara 0 534 608 28 46
hat sahibinin ismi bayram yaman

egzotikk

Üye
yeni numaraları 0 531 249 25 54 bana bu gün geldi aynı mesajdan 15.000tl kazanmışım bilgi ve danışma için bu numarayı aramam lazımmış :evet:bende kanacağım böyle dolandırıcılara sanki :ehe

ahmetirmak

Üye
son ben yazayım tarih 16.7.2010 tarih ve no 0539 634 98 87 20bin tl ne yapmam gerek dedim bankaya gitmen gerek dedi ha birde tüm formu okudum hiç rastlamadım bana dediki 0 a bas neden dedim dolandırıcımısız dedim yok dedi öyle şeymi olur hem nomuz var hemde pepsiyiz, gidin savcılığa şikayet edin eğer öyleyse dedi, bende dedimki 0 basmak istemiyorum zaten hattım ücretisiz biraz ağzında lafları gevelemeye başladı, dedim bankamatik bana yakın o zaman kapatmadan gidiniz dedi bende merak edip gittim, evet bankamatğin yanındayım dedim, kimse varmı yok ben tekim dedim, o zaman para çekmeye girin dedi 1000 tl çekin, bende nasıl yapacam dedim, kredi kartınız takıp çekiniz dedi, ee benim kredi kartım yokki dedim, yüzüme kapattı, tekrar aradım savcılıktan arıyorum milleti dolandırıyormuşsunuz dedim, yok dedi bu konuşmamız ses kaydı yapılıyormuş, beni savcılığa vereceklerini söylediler, bende zaten ben savcılıktan arıyorum dedim biraz laf saydım ve kapattım ama bu 2. sesi farklı idi, 15 dk sonra tekrar aradım bankamatiğin önündeyim dedim, kart buldunuzmu dedi ilk arayandı galiba yok dedim, bulup beni arayın dedi ve kapattı

kingsfurkan

Üye
sağol tşkrler

raburak

Üye
devam edıyorlar hala 10.000 lıra kazanmısım aradım acmadı sere...ler iyi dalga fecıcektım ha senaryomda hazırdı:ehe

kurtaran72

Üye
aynı sistemle aynı kişilerde bana da mesaj attı,işin gercegi hemen atlamadım çünkü böyle bir kampayaya katılmam sözkonusu deildi ayrıca pepsi de içmem.ama yınede karakter olarak arama ihtıyacı hissettim cünkü işin içinde pislik olabilecegi ihtımalını sezmiştim.nitekim muhatap oldugum kişinin pepsi bir şirketınde halkla ilişkileriyle hiç alakası olmayan türkçeyı zor konusan bozuk diksiyonlu bir mal oldugunu anlayınca az üstüne gittim bana kredi kartımla hemen bankamatıge koşmamı söyledi. ben de kendisine ben koşamam sen benım yerime git yatır dedikten sonra benımle kardeşimli v.s. konusmaya başladı bunun üzerine benden küfürler seri halde gelince hemen telefonu kapattı.böyle mallar anca kendilerini kandırırlar.

yasemine28

Üye
aynı sms banada geldi .mesajda,sayın abonemiz turkcellin başlatmış olduğu pepsi yaşatır seni kampayasında yapılan çekilişte gsm hattınız 25.000TL para ödülü kazandı. bilgi için 0534-475-72-06 yazıyordu .
aradım müşteri temsilcisiyim dedi adam.hemen banka hesap no varmı diye sordu.inanmayın sakın arkadaşlar.turkcellin müşteri hizmetlerini arayın sorun böle bi kampanya yokkkk.

Üst Alt