Pepsi Yaşatır Seni Kampanyası Kullanılarak Dolandırılma SMS'i Gönderiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

VuRaLLy34

VuRaLLy34

Üye
Evet arkadaşlar aynı mesaj banada geldi.. :off:
ve tabikide yutmadım..direkt netten araştırdım ;)
şuanki gönderdikleri numarayı veriyorum...
+9 0539 478 32 29

:megafon:Sakın ama Sakın inanmayın...!!!! :megafon:

SeRKaNCa16

Üye
tesekkurler

eto007

Üye
BEN NOYU SORGULADIM RUNDİ GUN ADINA AİTTİR (İRAN):off:

lifestar54

Üye
degerlı abonemız seda sayanın ' nın pepsi yasatır senı yılbaşı özel kampanyasından 100 bın ve 20 bın tl ödül ıkramıyesınde hattınız 1 500 hat arasında hattınız 9.ncı çıktı 20 bın tl ödül ıkramıyesı kazanmıstır pepsı bılgı ve ıslem ıçın merkezı 0539.871.06.10 pepsı danısma hattını arayın.pepsi yaşatır seni.

bir numarada benden

ben daha aramadım ama gerçek olmasın :)))))))))))))))

tüh

tüh

Üye
değerli abonemiz seda sayanın başlatmış olduğu pepsi yaşatır seni ramazan kampanyasında 10.000 ve 100.000 tl ödülden hattınız 1500 hat arasından 9.uncu seçilmiştir 10.000tl ödül kazanmıştır pepsi bilgi ve iletişim merkezi ... demişler inanmıyorum ya aptalık aldı başını gidiyo iyice yaptılar bizi bu mesajı alınca bi kere şahsa ait telefon numarası olduğundan birde kampanyaya pepsi şişesinin kapağı altından çıkan şifreyi gönderip katılınabileceğini bilmesek inancaz UMARIM SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNANLAR VARDIR İYİCE BİZİ SAF BELLEMİŞLER YA ONA SİNİR OLUYORUM BEN ŞİKAYET ETMEYİ DÜŞÜNDÜM AMA YAŞIMDAN DOLAYI KÂLEYE ALINMAM DİYE BİŞEY YAPAMADIM ALLAH RIZASI İÇİN ŞİKAYETLERİNİZİ VE O NESNELERİN SESLERİNİ KAYIT ALTINDA TUTUP KANITLARINIZLA BİRLİKTE ŞİKAYETTE BULUNUN EMİN OLUN TELEFON NUMARALARINDAN YERLERİ KOLAYCA TESPİT EDİLEBİLİR BU ŞEBEKE VE BUNUN GİBİ SOYSUZ İNSANLARIN ŞEBEKELERİ UMARIM ÇÖKERTİLİR...

temp512

temp512

Üye
Arkadaşlar banada az önce mesaj çektiler. 0531 840 20 92. Daha önce duymuştum. Dikkat edin derim...

By_CheeTaH

By_CheeTaH

Üye
banada gönderdiler kampanya kazandınız die

--------------- Ekleme ---------------

Gönderen:05383039706
Değerli abonemiz pepsi seni yasatır kamppanyasının uluslararası yapmıs olduğu özel kura cekiliş sonucunda hattınız buyük para ödülü kazandı bilgi ve dayamısma hattımız 05397302416 nolu numarayı arayınız pepsi demişler kanmayın böle seylere

sinasi66

Üye
05348708351 nolu telefondan hattınız para ödülü kazanmıştır diye mesaj geldi.

vardar_41

Üye
arkadaslar aradım bu pepsı muhabbetını bır duzen kurmuslar mılletten bedava kontur yuklemek ıstıyorlar.numara verdıler cvb vermıyor.bunu polıs nasıl bulamıyor ben analamdım

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ne aldanan müşterilerim var ey ALLAH nasıl kanarsınız bunlara

Şişko6600

Şişko6600

Üye
tesekkürlerr

ozan387

Üye
Banada bugün geldi arkadaşlar sakın inanmayın

Kimden : 0539 502 04 64
DEGERLİ ABONEMIZ PEPSI YASATAR SENI KAMPANYASI SONUCU HATTINIZ PARA ODÜLÜ KAZANMISTIR. BILGI ISLEM ICIN 0539 502 04 64 ARAYIN PEPSİ

DİKKAT EDİN ARKADAŞLAR !!!

ERTANKAFA

Üye
05315159442 nolu telefondan mesaj geldi. Bu örgüt nosunu degiştirmi olabilir. Lütfen dikkat!!!!!!!!! Forumdaki arkadaşımız dolandırıcının sesini yayınlamış.o seste adana ya ulaştı.o sesle bizim telefondaki ses aynıydı.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bajax

bajax

Üye
arkadaşlar bnada bi msj geldi 5318238765 nolu hattan aradık ne bilelim kazıklıolar bna dio yakınlarda ki bi markete veya bakkala gidin 2,5 lt pepsi alın aldım bide 2 adet 250 lik kontör alın neyse onuda aldık okuduk werdik bide vodafone 250 istedi onu da verdik sonra vodafone olmuyo türkcell alın dedi bakkalda yoktu 250 bi 150 bide 100 lük alın dedin onuda aldım söledim sonra bi tanede 100 lük istedi onuda aldım sonra size ulaşıcaz fln dediler baktım aramıolar kandırıldıgımı anladım hemn netten baktım ewt yalanmış dolandırmaymış die ögrendim sonra ben bunlara bunu ödetmek istedim ama nasıl lcagını bilmiodum bi dha aradım dedim bu msj geldi tabi bende bu arada ses kaydı yapıorum verdi kart şifresini tekrarla dio bna dio befendi dalgamı geçiosunuz bnde küfür etmeye başladım onlarda dio biz tinerciyiz sizin gibi salaklar geçinionuz (çok haklılıar bizim salaklıgımız) şimdi ben bu ses kaydını savcılıga versem bişe yapabilirmiyiz en azından tutuklansalar yeter....:bann::vur:off:

papix61616161

Üye
banada geldi böle yazıyorlar...! Değerli abonemiz seda sayanın başlatmış olduğu pepsi yaşatır seni kampanyasından 100 bin ve 20 bin para ödülü ikramiyesi başlatılmıştır...Hattınız 1500 hat arasından 2. gelerek 20 bin tl kazanmıştır...Bilgi ve işlemleriniz için Danışman Hattını arayın
0539 774 21 68
beyler sakın kanmayın banada geldi numarasınıda üzeride verdiğim gibi ararsa kanmayın sakın

ben aradım dedim ne kadar terbiyesisiniz utanmıyormusunuz kendi vatandaşınızı kandırmaya tlfonu kapadılar yüzüme :off:

çorum 19

Üye
arkadaşlar aynı mesaj banada 20,55de 05314929807 nolu telefondan 20,000 tl kazandın pepsiden diye mesaj geldi benden 3 adet 250 şer kontür istediler yuttum sandılar heeeeeee:ehe

xdkorayxd

Üye
Böyle şeylere inanmayın sakın! Bana da aynı mesaj geldi 15bin tl kazandınız dediler sonra hemen 500 kontür alıp şifreyi bize gönderin dediler biz o şifreyle banka hesabı açacağız dediler bende hemen bir türkcell bayisi ne gittim sordum ve dolandırıcılıkmış

rapman

rapman

Üye
bir tanıdığıma geldi buna benzer bir mesaj.fakat hemen sahte olduğunu anladım.çünkü Pepsi'den mesaj gelse,gönderen PEPSI yazar normal bir numara yazmaz :)

elvin71

Üye
Banada 5343390021 no lu tel. geldi mesaj buradakileri okuyunca aramadım . 8-)

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Kesinlikle inanmayın mesaj normal numaradan gelen mesajlara

Üst Alt