Telefon Tavsiyesi PDA mı N91 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
PDA mı N91 mi?
Arkadaşlar şu spot yasası çıkmasaydı n91 almayı düşünüyordum. Ancak spot değil de orjinal almaya kalkarsam tahminimce 2000YTL bayılmam gerekir. Bugün PDA'lara bi bakayım dedim de GSM'liler baya kafama yattı. Benim için boyut bir yere kadar sorun diil. Aşağıdakilere göre karşılaştırma yaparsak sizce hangisini seçmem mantıklı?

Bluetooth, Wireless, IrDA (kızılötesi)(n91de yok)
Hafıza (kısa bi bilgi: n91 dahili 4gb, pda içinse elimde 1gb sd kart var. işimi görür herhalde)
Dahili kamera
Program-oyun bolluğu :)
Pil süresi (n91in baya az)
İşlemci hızları (pda'larda son hız neydi?)

Bilgili arkadaşların önerilerini dinlemeye hazırım. Boş geçmeyin abiler, bişiler yazın :) Yardım edenlerden Allah razı olsun!

puraq

Üye
bencede PDA daha makul

FrontmaN

FrontmaN

Üye
pda al bence Ör : casper veya hp onların hızları 550-600 mhz ye kadar çıkıyor hem pda alırsan windows işletim sistemide var pil süresi de cabası ,şimdi pda lara sim kartta takılıyor zaten n91 160 gr neredeyse pda ağırlığında

puraq

Üye
bu casperın hand office sı çok güzel hoşuma gitti yakından da gördüm hoş bi cihaz

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
Peki ne önerirsiniz? ben kendi çapımda araştırıyorum. Casper ise ne biliim. Türk markası diil mi? Yani asus falan daha iyi olmazmı sizce?+Ben müzik canavarıyım arkadaşlar. Bunların arasında pda daha uzun dayanır herhalde dimi?

(Arkadaşlar bu PDA'lardan anlayan bi arkadaş MSN'ini verebilirmi rica etsem. Yani soracağım soruları cevabilecek bi arkadaş olursa çok rica ediyorum msn adresini versin.)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bence pda dedin mi hp der susarım

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 30 2005, 01:06 AM
bence pda dedin mi hp der susarım
[post=148692]Quoted post[/post]​

bencede

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
Daha net bi sonuç yok ama şu çok hoşuma gitti. Sanırım gsm desteklemiyor ama :'(
Bunun gibi bi pocket pc biliyosanız modelini verebilirmisiniz lütfen:

Modeli: Asus A730W

CooL'n'Quiet

Üye
yaa bunun pil süresi 6 saat diyo?????

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ardadoganer@Aug 30 2005, 12:29 PM
yaa bunun pil süresi 6 saat diyo?????
[post=149093]Quoted post[/post]​
Yedek pil veriyolar. Valla hergün şarj ederim. Yeter ki bunun gibi bi aletim olsun.
Bu arada ben bunu alırsam bununla nası nete girerim ya? Yani otobüste giderken msn'imi açmak istiyorum. herhalde mavidiş'li (bluetooth) bi telefonda almam lazım. öle mi?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
PDA derim bu aletlerin onu cok daha acık olacak tahminim yaygınlaşana kadar baya kullanabılırsın ama cep telefonlarının suresi malum ;)

CooL'n'Quiet

Üye
ne alakası var kardeş blututlan? misal ben sx1 den giriom bağlantı ayarlarını internet yaparsan gsm operatöründen girersin hiçbişeye baglı olmadan
yalnız bu aletlerin boyutları fazla iri bide pil süresi facia... yerinde olsam p910i alırım q klavyede var dokunmatik ekranda.. msn ede girersin bangır bangır mp3 dinlersin en azından cebine sığar.... :)

aTTra

Üye
PDA derim.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
PDA benim de tercihim.

ibrahimcay1

Üye
ben yine P910i yi siddetle tavsiye ederim

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
palm one lar ucuz heralde dimi ?

FrontmaN

FrontmaN

Üye

bu linkte hp ve asuslar var

FurkanBilge

Üye
pda dienlere katılıom

elmyra

Üye
ama adam 2005ten beri üstüne kaçıncı telefonu almıştır haberin varmıı arkadasım konuları dipten cıkarmaa son mesajlaraa cevap versen diyorummm

tittanne

Üye
abi bu nasil soru yaaa hahahaha n 91 mis hahhahah hic gulecegim yoktu bak bende pda var
istersen n 91 ile kiyasya bak googleden htc 3300 :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...