Firefox ve pc çok kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben şimdiye kadar hiç yaşamamıştım bu şekilde kasıntılar. şu son 1 aydır pc bu şekilde işkence gibi. sorunu net çözemedim ama dediğim gibi genel olarak firefox tan kaynaklanıyor gibi. ama misafir hesabını açınca hiçbi kasma bişey yok e ordaki firefoxun farkı ne benim hesaptakinden :) Aynen Adil bilgisayarı aldığımdan beri firefox kullanrım ie explorer hayatımda hiç kullanmadım :D chrome da kullanmıyorum bence firefox her yönüyle çok iyi eklenti özellikleri, görsellik, kullanım kolaylığı ve profesyonelliği kesinlikle vazgeçmiyeceğim bir tarayıcı (şuan bu sorunları bana yaşatsa bile) vazgeçmeyecem onu düzeltmeye çalışacam :) pc ci arkadaş format atalım dedi benim c hard diskte baya eski ve biraz sorunlu arkadaş ondan da kaynaklı olabilir dedi ama ben format attırmak istemiyorum bi sürü programım var tekrar hepsini bir bir kurcam diye uğraşmak istemiyorum :) şuan yine başladı sekmeden sekmeye yarım saatte geçiyo :) cihan aynen o tarayıcıyı küçültüp tekrar büyültürken ki yavaşlığı gidermek için benim sorunla alakalı değil bence çünkü minimize yaparken değil benim sorun, genel anlamda pc kasıyor firefox ta sekmeler arası geçiş yaparken sürekli yanıt vermeyi durdurdu diyor dokunamıyorum tarayıcıya. yine de saolasın bilgi için.

Üst Alt