pc oyunu önerir misiniz

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
Bendeki oyunlar da lisanslı ama yüklü değil. Lisansına lisans katmak ister misin ?
Norton av, Kaspersky av, pctools is, office 2007, win 7, bitdefender av gibi lisanslı yazılımlar satın alıyorum bu aralar.. koleksiyon yapmayı seviyorum.. kutu yoksa lisans da yok :D

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Norton av, Kaspersky av, pctools is, office 2007, win 7, bitdefender av gibi lisanslı yazılımlar satın alıyorum bu aralar.. koleksiyon yapmayı seviyorum.. kutu yoksa lisans da yok :D
Ne yani biz hırsız mıyız onu mu demeye çalışıyorsun ;) ekran kartı aldık hırsız çıktık ;)

abandonware

abandonware

Üye
Ne yani biz hırsız mıyız onu mu demeye çalışıyorsun ;) ekran kartı aldık hırsız çıktık ;)
Hırsız demiyorum, sadece masamın üzerine koyabileceğini bir kutu olmadıkça satın alamam diyorum :D

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
  • Beğen
abandonware

abandonware

Üye
Yok be hocam biliyorum şaka yaptım ;)
Sağ ol hocam. Ekran kartını da hiç zorlamadık desem yeridir. Bi BF 3 , BF 4 bi de Watch Dogs'u denemek amaçlı oynadık sorunsuzdu hiç kasma falan yapmadı.
Bende üst düzey bir pc istiyorum ama office gibi gundelik vede yapılması zorunlu işleri kendi laptobumda fazlasıyla iyi bir şekilde yapabildiğim için birkaç oyun için yeni bir pcye para harcamayı mantıklı görmüyorum açıkçası.. autocat falan mi kullanıyorsunuz hocam

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Bende üst düzey bir pc istiyorum ama office gibi gundelik vede yapılması zorunlu işleri kendi laptobumda fazlasıyla iyi bir şekilde yapabildiğim için birkaç oyun için yeni bir pcye para harcamayı mantıklı görmüyorum açıkçası.. autocat falan mi kullanıyorsunuz hocam
Yok hocam Adobe After Effect ile uğraşmaya çalışıyordum ama her şeyden vazgeçtim. Söylemesi ayıptır SSD de var. Her şey çok akıcı çok hızlı. Önemli şeyler de SSD'de olduğu için çok güzel ama bilgisayardan da sıkıldım. Kasa öyle bir toz kaplamış ki işlemci soğutucusu ( stock fan değil ) görünmüyor. Peteklerin arasındaki tozları sileyim dedim ama arası bile görünmüyor. Bi de evde kedi var. Kasada da 6 tane fan var. Üst bölümde de 20'lik büyük bir fan var. Kedi ben uyurken oraya çıkıyor. Klavye ve mousenin içi full tüy olmuş. Su geçirmez ama hiç içimden gelmiyor. Günlerdir pc hurdalık gibi valla. Yapmak da istemiyorum. Parayla temizleyenlere götürsem bunlar şimdi sakat. Anakarta takılı soğutucuyu çıkarırken kırar falan yazık olur.

• Beğen
Tepkiler: abandonware
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
    Konu Sahibi
konu nereden nereye gelmiş :D

• Beğen
Tepkiler: abandonware
doctorrr

doctorrr

Üye
red alert 2

abandonware

abandonware

Üye
Yok hocam Adobe After Effect ile uğraşmaya çalışıyordum ama her şeyden vazgeçtim. Söylemesi ayıptır SSD de var. Her şey çok akıcı çok hızlı. Önemli şeyler de SSD'de olduğu için çok güzel ama bilgisayardan da sıkıldım. Kasa öyle bir toz kaplamış ki işlemci soğutucusu ( stock fan değil ) görünmüyor. Peteklerin arasındaki tozları sileyim dedim ama arası bile görünmüyor. Bi de evde kedi var. Kasada da 6 tane fan var. Üst bölümde de 20'lik büyük bir fan var. Kedi ben uyurken oraya çıkıyor. Klavye ve mousenin içi fu ll tüy olmuş. Su geçirmez ama hiç içimden gelmiyor. Günlerdir pc hurdalık gibi valla. Yapmak da istemiyorum. Parayla temizleyenlere götürsem bunlar şimdi sakat. Anakarta takılı soğutucuyu çıkarırken kırar falan yazık olur.

Saç kurutma makinesiyle balkonda temizleyiverin hocam hiç uğraşmayın

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Saç kurutma makinesiyle balkonda temizleyiverin hocam hiç uğraşmayın
Zaten öyle temizliyordum ama ondan da sıkıldım. Kasa çok ama çok büyük. Haf 932. Yani bir günü ona vermem gerekiyor.

burakor7

burakor7

Üye
windows store da asphalt 8 ve gt racing 2 var

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
    Konu Sahibi
win 7 için yok mu?

Üst Alt