pc oyunu önerir misiniz

Sponsorlu Bağlantılar

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
    Konu Sahibi
pc oyunu önerir misiniz
aksiyon ve macera oyunu olsun :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
DmC, Far Cry ?

abandonware

abandonware

Üye
ac brotherhood, cod modern warfare 2

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sistem özelliklerini verirsen daha iyi yardımcı oluruz

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Battafield ve call of duty.Bunlar en iyileri :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Watch Dogs
Max Payne 3
Gta 5 çıkacak

abandonware

abandonware

Üye
alan wake güzel bir şeye benziyor :D indiriyorum indir indir pc çökmeyeydi :D
Herkes beğenmiyor o oyunu ama benim hoşuma gitti açıkçası. kulaklikla oyna, odanın ışıklarını da kapatmani tavsiye ederim.. ormanın içinde karanlıkta giderken geriliyorsun baya :D

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Ben de Sniper Elite 3 , Payday 2 , Dirt 3 var. Toplam da 228 lira ediyorlar. 50 liraya satıyorum hepsini alan yok ;)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben de Sniper Elite 3 , Payday 2 , Dirt 3 var. Toplam da 228 lira ediyorlar. 50 liraya satıyorum hepsini alan yok ;)
Benim de 275 dolarmış steam değeri ama hepsi bedava oyun :ehe Çekilişlerde almıştım
linki sildim :D

Son düzenleme:
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Benim de 275 dolarmış steam değeri ama hepsi bedava oyun :ehe
Hocam ekran kartı almıştık 1 ay önce. Ekran kartının modeline göre oyun veriyorlardı. Bizimkine gold ödül olaraktan 3 adet oyun seçme imkânı verdiler. Ben de çok oyun meraklısı değilim. Neyse bu oyunların kodlarını aldık , oyunların kodları hâlâ duruyor hiç yüklemedim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hocam ekran kartı almıştık 1 ay önce. Ekran kartının modeline göre oyun veriyorlardı. Bizimkine gold ödül olaraktan 3 adet oyun seçme imkânı verdiler. Ben de çok oyun meraklısı değilim. Neyse bu oyunların kodlarını aldık , oyunların kodları hâlâ duruyor hiç yüklemedim.
Senin dediğin AMD Gaming Evolved çekilişi ödülü. Yüklüyorsun bunu, oyun oynadıkça puan kazanıyorsun o puanlarla çekilişlere katılabiliyorsun. Ne güzel sana direk goldu vermişler :ehe

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
abandonware

abandonware

Üye
Bende battlefield 3, cod mw2, ac brotherhood, revelations, medal of honor, sims 3 + 2 tane pack, crysis 2, dirt 3, mirrors edge, burnout paradise vs.. daha bissuru lisanslı oyun var

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Senin dediğin AMD Gaming Evolved çekilişi ödülü. Yüklüyorsun bunu, oyun oynadıkça puan kazanıyorsun o puanlarla çekilişlere katılabiliyorsun. Ne güzel sana direk goldu vermişler :ehe
Aynen hocam. Ekran kartı modeli idare eder bi modeldi o yüzden 3 tane verdiler. Zaten uğraşmam oyun kazanacağım diye öyle şeylerle. Oyunları verdi de biz yüklemedik. Yüklemeyi de düşünmüyorum.

abandonware

abandonware

Üye
Aynen hocam. Ekran kartı modeli idare eder bi modeldi o yüzden 3 tane verdiler. Zaten uğraşmam oyun kazanacağım diye öyle şeylerle. Oyunları verdi de biz yüklemedik. Yüklemeyi de düşünmüyorum.
Ekran kartı modelin neydi hocam

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Bende battlefield 3, cod mw2, ac brotherhood, revelations, medal of honor, sims 3 + 2 tane pack, crysis 2, dirt 3, mirrors edge, burnout paradise vs.. daha bissuru lisanslı oyun var
Bendeki oyunlar da lisanslı ama yüklü değil. Lisansına lisans katmak ister misin ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
PM'e gelsene 2 dk :naughty: :ehe

• Beğen

Üst Alt