PC Oyun Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

ecel54

ecel54

Üye
age of serisi, call of duty , lord of the rings, star craft

• Beğen
Tepkiler: virus19

s.ileli

s.ileli

Üye
Maxpayne 3 tavsiye

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
Basit ama eğlenceli REVOLT : ballance olabilir :) sonra prince of persia : assassin's creed : medal of honor : crysis : Nfs shift 2 vs.. diğerleri yazılmış :D

• Beğen

5800kulanıcısı

Üye
Arkadaşım eğer sandbox türü oyun seversen just cause ve minecraft olabilir.

• Beğen

serdican yuce

Üye
assassin's creed serisi max payne 3 call of duty 4 ve sonraki serileri hitman absolution prınce of persia fıfa 2013 ve pes 2013 medal of honor son çıkan oyunu adını tam olarak hatırlamıyorum hepsi bu kadar arkadaşım yardımcı olabildiysem sevindim aklıma gelirse yazarım

• Beğen
virus19

virus19

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkürler arkadaşlar :-) listeye aldım finaller bitsin tek tek denicez

felaketali34

Üye
sana mount blade oynamanı öneririm güzeldir kalleleri ele geçirmeye calısırsın o olmazsa counter...

Mahmutylmz00

Mahmutylmz00

Üye
Assasssin Creed veya Tomb Raider

Uhops

Uhops

Üye
Bu tavsiye edilen oyunların tümü Lan ile multiplay oynanıyormu banada böyle oyun lazımda. 2 laptop var. 1 oyunda ikimizinde aynı anda oynuyacağı oyun lazım.

Archonn

Archonn

Üye
Dayz oynayın.
Görün bak acayip saracak. Geceler bitmeyecek sabahlar olmayacak.
Edit:koskoca lan yazısını görmedim ya la. Online multiplayer oynayabilirsiniz yukarıdaki oyunu.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
FPS:Cod 4mw...hem sistemi yormaz hemde landan oynanabilir:oke:Strateji: stronghold crusader extreme...grafikler çok iyi değil ama muhteşem bir oyun surlara okçuları koy ayrıca kızgın yağ koyunca ateşli oklar atıyorlar tam görsel şölen:) ayrıca lan ile oynanabiliyor:oke:Crysis indirmeyin boşuna lan yok

- - - Eklendi - - -

Unutmadan left4dead2`ye bir bakın:oke:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

heh ağzımdan aldın, ben de okudum okudum bir Allah'ın kulu left4dead demez mi ya dedim, sen noktayı koymuşsun :)
evet left4dead kesinlikle denenmesi gereken bir multiplayer oyun. LAN oynayabilmeniz için hamachi lazım diye biliyorum.
bazıları okuduğum kadarıyla bulaşık vs gibi işler için pes oynamışlar. -ki biz de bi kere yapmıştık öle :) - ama bizim denediğimiz çılgınlığı kimse denememiş!! Strip-PES(!) :ehe

s.ileli

s.ileli

Üye
FPS:Cod 4mw...hem sistemi yormaz hemde landan oynanabilir:oke:Strateji: stronghold crusader extreme...grafikler çok iyi değil ama muhteşem bir oyun surlara okçuları koy ayrıca kızgın yağ koyunca ateşli oklar atıyorlar tam görsel şölen:) ayrıca lan ile oynanabiliyor:oke:Crysis indirmeyin boşuna lan yok

- - - Eklendi - - -

4yildir internet üzerinden Cod 4 oynarım başka oyuna gerek yok

enesrsln

enesrsln

Üye
Wolfteam,Metin 2 filan da oynayabilirsiniz.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
Serious Sam 3 BFE tavsiye ederim aksiyon bilim kurgu tarzıdır ama iyi bir sistem ister kasmaması için

biyardımedin

Üye
kardes rpg tarzı aynı zamanda gerçekci (grafikler pek deilsede konu) bi orta cağ oyunu mount and blade warband ilk önce geçmişini belirle sora sebessin git biri ile evlen hanlardan paralı asker topla köylerden gönüllü topla köy yağmala hatta kendi krallığını kurmaktan bir ülkenin derebeyi olmaya kadar sen bence oyunu detaylı araştır ha bide oyun türkçe (yapımında bir türk firmasıda bulunduğundan dolayı langue ye türçeyide eklemişler :))

delimatkap

delimatkap

Üye
aliens colonial marines korku oyunu geceleri iyi gider
metro 2033,metro last high
homefront=tr yaması vardır bulabilirsin
resident evil 6

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
mastt efect 3
oyun 13 gb ve yüksek donanım gerekiyor ama süper