pc format cd sını kabul etmıyor......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
pc format cd sını kabul etmıyor......
arkadaslar format cd sını takıyorum bastakı asamalardan gecıyor yuklerken bır hata olustu dıyor baska format cd sını takıyorum bu seferde onar dıyor onarım yaparkende mavı ekranda kalıp duruyor ne yapmam lazım arkadaslar yardımcı olun pc coktu format atmam lazım......

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
harddiskinde bad sector oluşmuşa benziyor...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
yardım eden yokmu bana arkadaslar ne yapmam lazım cok acıl.....

Teom@n

Teom@n

Üye
Smartmontools isimli programi indir CD ye yazdir ve Sistemini CD den baslatrarak HDD icin gerekli islemleri yap-Sil,Formatla,vs.

Yada Ubuntu cd si bul ve sistemi ubuntu ile baslat. Internete bagliysan ubuntu icinde GPARTED isimli bir program var, ayrica ubuntu yazilim merkezinden Smartmontools bul ve indir. Smartmontools u ac ve kullan. bu islemlerden sonra windows kurulumunu dene. iyi sanslar

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
Smartmontools isimli programi indir CD ye yazdir ve Sistemini CD den baslatrarak HDD icin gerekli islemleri yap-Sil,Formatla,vs.

Yada Ubuntu cd si bul ve sistemi ubuntu ile baslat. Internete bagliysan ubuntu icinde GPARTED isimli bir program var, ayrica ubuntu yazilim merkezinden Smartmontools bul ve indir. Smartmontools u ac ve kullan. bu islemlerden sonra windows kurulumunu dene. iyi sanslar

vermıs oldugun bılgıler ıcın cok tesekkur ederım sagolasın ben ne yaptıysam 1 turlu format atamadım bende pc cıye goturdum onlar hallettiler

Symbianize

Symbianize

Üye
Notebook mu eğer notebooksa mavi ekran için 1 2 ayar var biosta aklında bulunsun bidaha tam aklımda değil simdi bida gerek duyarsan pm atarsım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt