Pc cleaner pro ile tarattıktan sonra...

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Pc cleaner pro ile tarattıktan sonra...
Dün bilgisayara Pc Cleaner Pro 2014 indirdim. Daha sonra sistemi taradı program. Düzeltmelerden sonra bilgisayar yeniden başlatıldı.

Her ne olduysa ondan sonra oldu. Google Chorome yi açtım. baktım ki tüm girdiğim sitelerden çıkış yapmış. Herhangi bir site açıldığın da yazılar saçma saçma çıkıyor. Sanki flash player yokmuş gibi karışmış oluyor sayfa. Facebooku açıyorum çoğu resim gözükmüyor.

chrome plugins ten baktım flash player etkin. Bu sorun sizce neyden kaynaklanıyor olabilir, nasıl çözebilirim ?

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Sitelerden çıkış yapması normal fakat diğer sorunları anlamış değilim:hmmm Tüm seçenekleri işaretledin mi? Veya silerken yarıda kesilme gibi birşey oldu mu? Önbellek dosyalarını silerken bi hata olmuşsa girmeye çalıştığın siteler bu yarım yamalak önbellek dosyalarından yararlanmaya çalışınca bahsettiğin sorunlar ortaya çıkmış olabilir

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Sitelerden çıkış yapması normal fakat diğer sorunları anlamış değilim:hmmm Tüm seçenekleri işaretledin mi? Veya silerken yarıda kesilme gibi birşey oldu mu? Önbellek dosyalarını silerken bi hata olmuşsa girmeye çalıştığın siteler bu yarım yamalak önbellek dosyalarından yararlanmaya çalışınca bahsettiğin sorunlar ortaya çıkmış olabilir
Evet sitelerden cikis yapmasi normal ama siteleri allak bullak edisinin nedenini anlamadim dogrusu. Ben hicbirsey isaretlemedim.program kendi kendine taradi en sonunda bana secenek olarak pc yenisen baslatilsin mi diye sordu bende evet dedim. Mesela az once youtube yi actim videonun altinda ki her yorumun arasinda neredeyse 50 santim var hersey karisik. Bu ilk girislerede oluyor sitelerw

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Evet sitelerden cikis yapmasi normal ama siteleri allak bullak edisinin nedenini anlamadim dogrusu. Ben hicbirsey isaretlemedim.program kendi kendine taradi en sonunda bana secenek olarak pc yenisen baslatilsin mi diye sordu bende evet dedim. Mesela az once youtube yi actim videonun altinda ki her yorumun arasinda neredeyse 50 santim var hersey karisik. Bu ilk girislerede oluyor sitelerw
CCleaner bana hiç yeniden başlatılsın mı diye sormadı:bilmm Tekrar temizlik yaptın mı? Olmadıysa başka bir programla hem harddiski hem kayıt defterini düzgünce temizlemeyi dene

• Beğen
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
CCleaner bana hiç yeniden başlatılsın mı diye sormadı:bilmm Tekrar temizlik yaptın mı? Olmadıysa başka bir programla hem harddiski hem kayıt defterini düzgünce temizlemeyi dene
eski versiyonu bana da sormamıştı, ama ben bu işlemi 2014 pro versiyonu ile yapmıştım. o dediğiniz işlemleri yapacak bir program önerir misiniz ? ben sadece Advanced SystemCare programını biliyorum.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben Glary Utilies Pro kulanıyorum

• Beğen
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Öneri ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

ByKatre

ByKatre

Üye
o programlar işe yarıyor mu ki ben hiç kullanmadım tavsiye etmiyorum :hmmm

ByKatre

ByKatre

Üye
tamam bi cclaner iyi gider yani

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ByKatre

ByKatre

Üye
Yaramaz olur mu.. sistem kalıntılarını, fazlalıklarını program kalıntılarını vs hep temizliyor.
dün bi ccleaner yükledim bakalım ha birde eset avastı siz satın mı aldınız hocam :hmmm

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
dün bi ccleaner yükledim bakalım ha birde eset avastı siz satın mı aldınız hocam :hmmm
hayır esed i değil. avast internet securty kazandım 3 yıllık . onu kullanıyorum şu na. Çin seddi gibi maşAllah :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
neren kazandınız :D
Avasttan :) avastın sitesin de arkadaşlarınla paylaşman için sana link veriyor. o linki 35 kişi tıklayıp indirirse (sayı tam aklımda değil ) sana 3 yıllık ücretsiz linsanv veriyor. bende maxicepte paylaştım yaklaşık 85 kişi indirdi ;)

Üst Alt