PC Açılışta Siyah Ekranda Kalıyor (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
PC Açılışta Siyah Ekranda Kalıyor (yardım)
YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR !

Merhabalar Daha 2-3 Gün Önce Bilgisayarım Çok Rahat Bi Şekilde Düzgün Bi Şekilde Çalışıyordu ! Sonra Tadilat Tamirat İşleri Oldu !
Ve İşler Bitince Bilgisayarı Açtım , Taa Ki ..... Hoşgeldiniz Ekranına Kadar Herşey Düzgün Sonra Tamamen Pc Açılıyorya Ha İşte Orası Full Siyah Ekran
Sadece Mouse İmleci Gözüzüküyor ! Ctrl + alt + delete yapıp görev yöneticisine girmeyi denedim görev yöneticisine tıkladığım halde açılmıyor !
şuanda güvenli moddayım ! Ekran Kartını Güncelledim , kaldırdım pcyi yeniden başlattım yok anam yok ! Bilgisayarın İçini Açıp Temizledim Tozları faln Nafile
Ne Yapmalıyım ? Büyük İhtimal Tadilat Tamirat İşinde Faln Bilgisayarı Çekerken Bişeyler Yerinden Oynadı Ama Ne? Yerlerini Bilmem Ki ! YARDIM PLEASE

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Büyük ihtimalle kullandığın sistem dosyaları bozulmuş. Sistem geri yükleme kullan. Windows 10 kullanıyorsan windows 10 da sistem sıfırlama var. Bir de güvenli modda antivirüs ve antispyware programları ile tam tarama yaptır. Sistem açılışını engelleyen virüs ya da virüsler bulaşmış olabilir.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle kullandığın sistem dosyaları bozulmuş. Sistem geri yükleme kullan. Windows 10 kullanıyorsan windows 10 da sistem sıfırlama var. Bir de güvenli modda antivirüs ve antispyware programları ile tam tarama yaptır. Sistem açılışını engelleyen virüs ya da virüsler bulaşmış olabilir.
HOCAM SİSTEM GERİ YÜKLEMEYİ DENEDİM YAPILAMIYOR DEDİ ! WİNDOWS 10 KULLANIYORUM ! Birde MalwareBytes ve Avira Var Avira Antivürüs Kapalı Malwarede Açılmıyor Ne Yapayım Format Mı Atayım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
anakartta statik elektrik birikmiş olabilir daha önce bana oldu kapa pcyi fişi çek birkaç kere reset tuşuna seri bas düzelir
ama sık yapma bu hareketi

• Beğen
Tepkiler: mta122003
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
HOCAM SİSTEM GERİ YÜKLEMEYİ DENEDİM YAPILAMIYOR DEDİ ! WİNDOWS 10 KULLANIYORUM ! Birde MalwareBytes ve Avira Var Avira Antivürüs Kapalı Malwarede Açılmıyor Ne Yapayım Format Mı Atayım
Windows 10'da sıfırlama var diye yazdım görmedin sanırım. Sistemi sıfırlıyor. Sen ona da bir bak o da olmazsa arkadaşın dediğini denersin. :)

• Beğen
Tepkiler: mta122003
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
anakartta statik elektrik birikmiş olabilir daha önce bana oldu kapa pcyi fişi çek birkaç kere reset tuşuna seri bas düzelir
ama sık yapma bu hareketi
Hocam dediğinizi yaptım fakat yine de ayni
Windows 10'da sıfırlama var diye yazdım görmedin sanırım. Sistemi sıfırlıyor. Sen ona da bir bak o da olmazsa arkadaşın dediğini denersin. :)
Hocam siz şu Windows 8 ve Windows 10 için olan kolay format yöntemini diyorsunuz sanırım deilmi?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hocam dediğinizi yaptım fakat yine de ayni

Hocam siz şu Windows 8 ve Windows 10 için olan kolay format yöntemini diyorsunuz sanırım deilmi?
Valla ben bilmiyorum Windows 10 kullandım ama hiç öyle sistem geri yükleme filan da yapmadım. Onu dene işte sıfırlıyor sistemi o da işe yaramazsa sistem dosyaların bozulmuş sıfırdan kuracaksın Windows 10'u.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben bilmiyorum Windows 10 kullandım ama hiç öyle sistem geri yükleme filan da yapmadım. Onu dene işte sıfırlıyor sistemi o da işe yaramazsa sistem dosyaların bozulmuş sıfırdan kuracaksın Windows 10'u.
Yha bide güvenli modda aygıt yöneticisine girince genel PNP olmayan monitör hatası aliyorum onu Nvidia Driver kurmaya deneyerek duzeltcem Driver kurmada hata veriyor acaba ondan mı diycem acaba Ramin falan yerimi oynadiki

PALA.

PALA.

Üye
ekran kartının soketini ve güç kablolarını kontrol edin. Sıfırlama bazı sistemlerde tamamlanmayıp hata veriyor bilginize. Sonra temiz kurulum yapmak gerekiyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yha bide güvenli modda aygıt yöneticisine girince genel PNP olmayan monitör hatası aliyorum onu Nvidia Driver kurmaya deneyerek duzeltcem Driver kurmada hata veriyor acaba ondan mı diycem acaba Ramin falan yerimi oynadiki
Sen sil tertemiz windows kur. Sistemin belli ki tadilat sırasında bir şeyler olmuş hasar görmüş. Temiz kurulumdan sonra da sorunların devam ederse bilgisayarcıya götür kasanı iyice bir kontrol etsinler. Daha fazla kurcalama derim. Yapayım derken iyice de bozabilirsin.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
İlk olarak format at. Düzelmezse ana kart veya ekran kartında bir sorun olabilir. Ayrıca ram lerde oynama olabilir. Pc ram olmadan açılmaz.

Soni İksperiya Em 4 ile gönderildi.

PALA.

PALA.

Üye

bunula tamamen sistemden kalkar ekran driverı. Ama önce donanımsal sorunmu ona göre kullan.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
HEPİNİZİN CEVAPLARİ İCİN TESEKKUR EDERİM DEDİKLERİNİ YAPACAGİM ELBET ÇÖZÜLECEKTİR

Emircan Şahin

Emircan Şahin

Üye
Tek çözüm Yolu format biladerim bende oldu çünkü :)

Emircan Şahin

Emircan Şahin

Üye
hayır 8

Üst Alt