Windows 8.1 Pro Siyah ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 Pro Siyah ekran sorunu
Arkadaşlar Windows 8.1 Pro bilgisayarom var Güncelleme geldi Otamatik yeniden başlattı ve güncellemeyi yükledi Yeniden başlattı Windows 8 Logosu geliyor sonra Siyah ekranda kalıyor Mouseyi takıyorum imleç gözüküyor Ama ekran siyah CTRL+ALT+DEL yaptım Gelmedi Çözümü varmı var ise söleyin yoksa yarın windows 7 Ultimate yükleyeceğim Windows 8 çok hatalı.

Pc Özelliklerim

8 GB RAM
4 GB Ekran kartı
İntel core i7-6100k 3.60 GHz işlemci
NVIDIA GTX 810m işlemci

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
öncelikle o bilgisayara o ekrn kartının verdiği şaşkınlığı yaşıyorum şuan. direk Windows 10 kurun donanımınız güncel güzel olacaktır...

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle o bilgisayara o ekrn kartının verdiği şaşkınlığı yaşıyorum şuan. direk Windows 10 kurun donanımınız güncel güzel olacaktır...
yok ben windows 7 kuracağım
Bana en rahatı windows 7

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Windows 8.1 flashı yakın ilk açılan ekrandan sol alttan onarmaya basın. bilgisayarı onarır

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
bilgisayara Windows 8.1 iso dosyası yazılmış bi flash takın kurulum ekranına gelin sol altta onarma seçeneği var. onu seçin ve başlangıç onarma yapın . yukarda yazım hatası yapmışım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Format Atarsan Tekrar Sorun Vermez HDDde Problem Olabilir Yada Win 8.1 10 Yükle

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayara Windows 8.1 iso dosyası yazılmış bi flash takın kurulum ekranına gelin sol altta onarma seçeneği var. onu seçin ve başlangıç onarma yapın . yukarda yazım hatası yapmışım
Bende yok işte usb veya flash yüklü bir DVD yarın okuldan arkadaşım windows 7 getircek
Format Atarsan Tekrar Sorun Vermez HDDde Problem Olabilir Yada Win 8.1 10 Yükle
Olsa yüklerim ama yok windows 7 var

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Nerden indirebilirim söylermisin birde neye indireyim
başka bir bilgisayardan harici olarak Windows 8.1 i indir. Google a bile yazsan indirme linklerini bulabilirsin. tavsiyem torrent ile indirmen. onu da bilmiyorsan biraz araştır. yada istersen buradan o uygulama ile Windows 10 u indirebilirsin. indirme sonrası rufus programı ile dosyayı flasha yazdır. sonra flashı kendi pc ne takıp onar yada format at.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Büyük bir ihtimalle, güncellemenin neden olduğu bir hatadan bu olay başına gelmiştir. En azından ben öyle tahmin ediyorum.

Tavsiyem temiz bir kurulum yapmandır. Format atarken, daha önce Windows'un kurulu olduğu sürücüyü biçimlendir, (Büyük ihtimalle "C" sürücüsüdür.) sonra kuruluma başla.

Biçimlendirme yapmadan önce dikkat et, bazen sürücü isimleri ve sırası değişir. Bu durumda, hangi sürücünün boyutu ne kadardır onu bilirsen format atacağın sürücüyü seçmen de o kadar kolay olur.

Şimdiden kolay gelsin.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
başka bir bilgisayardan harici olarak Windows 8.1 i indir. Google a bile yazsan indirme linklerini bulabilirsin. tavsiyem torrent ile indirmen. onu da bilmiyorsan biraz araştır. yada istersen buradan o uygulama ile Windows 10 u indirebilirsin. indirme sonrası rufus programı ile dosyayı flasha yazdır. sonra flashı kendi pc ne takıp onar yada format at.
Teşekkürler ama Bir pc bulmam lazım
Büyük bir ihtimalle, güncellemenin neden olduğu bir hatadan bu olay başına gelmiştir. En azından ben öyle tahmin ediyorum.

Tavsiyem temiz bir kurulum yapmandır. Format atarken, daha önce Windows'un kurulu olduğu sürücüyü biçimlendir, (Büyük ihtimalle "C" sürücüsüdür.) sonra kuruluma başla.

Biçimlendirme yapmadan önce dikkat et, bazen sürücü isimleri ve sırası değişir. Bu durumda, hangi sürücünün boyutu ne kadardır onu bilirsen format atacağın sürücüyü seçmen de o kadar kolay olur.

Şimdiden kolay gelsin.
Teşekkürler ama windows bozuk durumda iken nasıl biçimlendirme yapabilirim

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ozaman windows 7 kurcam sonra Kurulınca Windows 10 indirio DVD YE flashlıycam sonra windows 7'yi biçimlendirip temiz windows 10 kurmuş olacağım nasıl yöntem

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Skype, msn türü uygulamalar kullanmıyorum üzgünüm.

en son msn vardı, onu da en son 10 yıl falan önceydi kullıyordum.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt