Faturasız PayPal ile Kontör Satışı (%33 İndirim)

Sponsorlu Bağlantılar

MSDarius

MSDarius

Üye
    Konu Sahibi
PayPal ile Kontör Satışı (%33 İndirim)
PayPal ile bütün operatörlere TL satışı yapmaya başladım.
İlk açılışa özel %33 indirim

Turkcell 15TL : Ücreti 10 TL

Vodafone 12TL : Vodafone satmayı bıraktım. Benim açımdan zarar oluyor bir şekilde, ama yinede sat derseniz PM ile bana ulaşın belki anlaşabiliriz.

Avea 20 TL : Avea & TürkTelekom birleşince altyapısında değişiklik oldu o yüzden şuan Avea TL satışı yapamamaktayım.

İşlemler 2 - 5 dakika da sonuçlanır.
Tamamen güvenilir bir sistemdir. İşlemleri bizzat kendim onaylıyorum.

Bu siteden sipariş verebilirsiniz.
En ufak bir hatada direk kuruşu kuruşuna iade yapıyorum.
Yanlızca PayPal ödeme kabul ediyorum.

Son düzenleme:

bilal72

bilal72

Üye
Sen bana gönder anında hesabına tl yatırırım.
Öyle paypal falan filana güvenemem ben

MSDarius

MSDarius

Üye
    Konu Sahibi
Sen bana gönder anında hesabına tl yatırırım.
Öyle paypal falan filana güvenemem ben
Tamam bana Whatsapp ile ulaşabilirmisin? 05384642086
Yalnız şuan PayPal ödeme kabul edebiliyorum. Siteyi az önce kullanılabilirlik açısından güncelledim. Ödeme yapılır yapılmaz bana bildirim geliyor ve 2-5 dakika içerisinde ilgili numaraya TL yüklemesi gerçekleştiriyorum. Amacım elimdeki kontörleri indirimli bir fiyata koyup acilen nakite çevirmek. Haftada bir sitede kontör stoklarını yenileyeceğim. Bir yerden kontör kazanıyorum ve nakite çevirmek istiyorum.

bilal72

bilal72

Üye
Kolay gelsin
Vodafone almak istiyorum ama sizinde malumunuz dolandırıcılık hat safhada sizi tenzih ederim ama ne yazık ki güven olmuyor

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Tamam bana Whatsapp ile ulaşabilirmisin? 05384642086
Yalnız şuan PayPal ödeme kabul edebiliyorum. Siteyi az önce kullanılabilirlik açısından güncelledim. Ödeme yapılır yapılmaz bana bildirim geliyor ve 2-5 dakika içerisinde ilgili numaraya TL yüklemesi gerçekleştiriyorum. Amacım elimdeki kontörleri indirimli bir fiyata koyup acilen nakite çevirmek. Haftada bir sitede kontör stoklarını yenileyeceğim. Bir yerden kontör kazanıyorum ve nakite çevirmek istiyorum.
Bize balık tutmayı öğret, ☺ mesela kontürü nasıl kazanıyorsun ?

MSDarius

MSDarius

Üye
    Konu Sahibi
Bize balık tutmayı öğret, ☺ mesela kontürü nasıl kazanıyorsun ?
Nasılmı :) Android markette TopitApp diye bir uygulama var. Orada kredi kazanıp kredilerini hattına TL olarak yükleyebiliyorsun.
Ben o uygulamada 1 ay uğraştım emeğimin gereğide kredi biriktirdim. Şimdi nakite çevirmeye çalısıyorum o kontörleri

blastx

blastx

Üye
Nasılmı :) Android markette TopitApp diye bir uygulama var. Orada kredi kazanıp kredilerini hattına TL olarak yükleyebiliyorsun.
Ben o uygulamada 1 ay uğraştım emeğimin gereğide kredi biriktirdim. Şimdi nakite çevirmeye çalısıyorum o kontörleri
Bende bu tarz uygulamalar kullanıyorum buradaki mesele VPN uygulaması kullana biliyormuyuz yani farklı ülkelere bağlanıp teklif indirebiliyor muyuz

MSDarius

MSDarius

Üye
    Konu Sahibi
Bende bu tarz uygulamalar kullanıyorum buradaki mesele VPN uygulaması kullana biliyormuyuz yani farklı ülkelere bağlanıp teklif indirebiliyor muyuz
Bazı uygulamalarda oluyor evet fakat TopitApp ta VPN kullanınca olmuyor telefon numarasına bakıyor.

MSDarius

MSDarius

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman bi hayli zaman alır paralamak gerekecek para kazmak icin
İşte benimde baya bir emeğim var kolay olmadı 1 ay uğraştım ve sonunda bir hayli kredi biriktirdim. Şuan elimde 60 adet Turkcell 15TL var.
Vodafone satmayı pek düşünmüyorum artık. Vodafone de 12TL olduğu için 3 TL zarar etmiş oluyorum

blastx

blastx

Üye
İşte benimde baya bir emeğim var kolay olmadı 1 ay uğraştım ve sonunda bir hayli kredi biriktirdim. Şuan elimde 60 adet Turkcell 15TL var.
Vodafone satmayı pek düşünmüyorum artık. Vodafone de 12TL olduğu için 3 TL zarar etmiş oluyorum
Şaka yapıyorsunuz galiba 1 ay ugrastiniz 60x15 TL kastiniz öyle mi play de uygulama çöktü puan vermiyor deniyor siz nasıl kasiyorsunuz bu kadar hile mi var

Üst Alt