Paycell’den üyelerine 3 ay ücretsiz DEEZER üyeliği


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi


Paycell’den üyelerine 3 ay ücretsiz DEEZER üyeliği. Ödeme adımında Paycell ile Mobil Ödeme’yi seç, en sevdiğin şarkıları hemen dinlemeye başla!
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
08-05-2020 - 31-05-2020

Detaylı Bilgi:
  • Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.
  • 3 ay ücretsiz üyelik, Deezer Premium paketi ve ödeme adımında Paycell Mobil Ödeme seçildiğinde ve sadece ilk üyelikte geçerli olacaktır.
  • Uygulama marketlerden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
  • 4. Aydan itibaren aylık üyelik bedeli Turkcell faturasına yansıtılarak ücretlendirilecektir.
  • Kazanılan odul başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: yeumyang ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt