Faturasız / Faturalı Paycell Uygulaması Google Play’de Kazandırıyor!


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
20 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında KATIL PLAY yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına giriş yapan müşterilerimize Google Play’de geçerli 10 TL hediye edilecektir. Kampanyadan kazanılacak ödül Google Play hesabı üzerinden Ödeme adımına gelip Mobil Ödeme seçildiğinde kullanılabilir.Kazanılan hediye 3 gün geçerli olacak, 3 gün içinde kullanılmadığı durumda geri alınacaktır.Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısı 20.000 ile sınırlıdır.1 kullanıcı kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt