Paycell Kart’ı sizin için yeniliyoruz!


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
  • Kartı neden değiştiriyoruz?

    Paycell Kart yenilendi! Paycell Nakit Çeken Kart ile artık kartınıza yüklediğiniz bakiyenizi banka ATM’leri ve PTTmatiklerden nakit olarak çekebilirsiniz. Aynı zamanda Paycell uygulaması üzerinden banka hesap bilgilerinizi eklemeniz halinde, Paycell Nakit Çeken Kart’ınız ile banka hesabınıza bakiyenizi aktarabilirsiniz.
 
Dragond

Dragond

Üye
Zaten çekebiliyorduk nakiti ne değişti?

Ben 30 tl yüklemiştim 25 ini sonra çektim mesela
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Zaten çekebiliyorduk nakiti ne değişti?

Ben 30 tl yüklemiştim 25 ini sonra çektim mesela
Detaylı şekilde değişenin ne olduğunu bayiye yada Paycell müşteri hattından sorabilirsin.
 

BangBEE

Üye
Paycell İninal gibi birşey parayı kesen şeyler çok
Papara ile Tosla Kesim Limitleri Daha İyi
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt