Park Sensörü Önerilerinizi Alalım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Araba 2001 Kartal Her Halt Var Geçen Nette Gördüm Bu Niye Olmasn Dedim :ehe Neyse 40 Tlye Bulmuştum Brees H-003 Ama Kalmamiş Sitede Başka Yerdede Yok Onu İstiyorum Kafam Ona Yattı yada Diyorum 110 TLye Kameralı Var Önede Sensör Takabiliyosun Onlardanmı Alayım Aslında Fiyat Çok Yüksek Olmazsa Kameralı Düşünüyorum Ama Kameralarıda Kötüdür Büyük İhtimalle Güneş Işığında Bile İyi Göstermeyecektir Diye Düşünüyorum Varmı Önerdiğiniz Arkadaşlar?
 
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bence Düz Taktır Kameralıya Gerek Yok Sonuçta BMW Değil
 
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Fazla Para Verme Demek İstedim Tamam Sensör Güzel Birşeyde Yani Sonuçta Tofaş Kartal Düz Taktır Geç
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt