Parçalar Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karasimsek25

Üye
    Konu Sahibi
Yok Güvenilirde Stokta Yokmuş Malzemeler :(

Karasimsek25

Üye
    Konu Sahibi
Vatan Bilgisayarda Hafta Sonu İndirimde Aynı Parçalar Daha Ucuza Geliyor.Bende İnternetten Sipariş Etmek Yerine Gider Bakar Alırım Daha İyi Diye Düşündüm.Yalnız İşlemci (i5-2500k) Ve Ekran Kartı(Powercolor hd7850) Görünmüyor.Ankarada Bayisinden Alabileceğim Bir Yer Biliyor Musunuz?
(Trdükkan ile İletişime Geçtim.Yokmuş Orda)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
alacak yer mi arıyorsun :ehe
hiçbiryerde stokta yok anlaşılan..

Karasimsek25

Üye
    Konu Sahibi
Neden :(

55baris55

Üye
güzel toplamışsın kardeş.L-LumieRe'nin söylediği kasayı almalısın çok daha iyi duruyor.işlemci anakart fln bence amd tercih etmelisin hem daha ucuz hem daha iyi performans sergiler benden söylemesi.amd istemediğini söylemişsinde yinede belirteyim dedim.

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
Merhaba Arkadaşlar.
1650 Liraya Kendimce Çok İyi Bir Sistem Dizdim.Sizinde Görüşlerinizi Almak İstiyorum.Anakart Olayında Biraz Zorlandım Ama En Uygun Ve Destekleyen Anakartı Buldum Sanırım.Lütfen Sizde Bir Yanlış Görürseniz Belirtiniz.

Kasa1 x Dark GTX High Power 550W Güç Kaynaklı, SSD Ready ATX Performans Kasa 123,34 TL+KDV

İşlemci1 x INTEL Core i5-2500K LGA 1155 6MB 3.3GHz Dört Çekirdekli İşlemci 462,55 TL+KDV

Anakart1 x MSI H61M-G35 (G3) INTEL H61 LGA1155 DDR3 mATX Anakart (Ivy Bridge) 150,16 TL+KDV

Bellek1 x GSkill Sniper 8GB(2x4GB) DDR3 1333Mhz CL9 Dual Kit PC Belleği 128,24 TL+KDV

Ekran Kartı1 x Sapphire ATI HD7850 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (11200-00-40G) 556,58 TL+KDV

HDD1 x Seagate 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST500DM002) 164,20 TL+KDV

Ses Kartı1 x Creative Sound Blaster EAX 5.1 24 BIT PCI Ses Kartı37,65 TL+KDV

kasa güzel ama benden tavsiye birdaha kendinden psu lu kasa alma hem yazdığını orjinal olarak vermez hemde daha ucuza mal edersin

işlemcine gelirsek 3. nesil bi işlemci tercih etsun senin için daha iyi olurdu gerek ileriye dönük değişimler için gerekse performans için

ana kartın güzel ama biraz daha bütçeyle keşke usb 3.0 destekli bi anakart alsaydın derim en az 1600mhz rem destekli daha uzun süre değiştirmeyi düşünmezdin.

ekran kartına diyecek kelime yok ömürlük altın vuruş yapmışsın.

hdd kapasitesi senin için ne denli önemli bilmem ama ben en az 1tb hdd ve 128gb ssd kullanırdım

ses kartına gelince bence gerek yoktu.

sonç olarak kullanışlı güzel yeterli

Karasimsek25

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederimde Ben Değiştirdim O Listeyi :)
Şu Oldu:

AMD Ucuzdur.İyi Performans Sergiler.Ama Çabuk Bitiyor Ya Ömrü :(
Anakartı Değiştirebilirim Ömer Kardeşim.Asusun Bir Modeli Vardı Unuttum.O Usb 3.0 Destekliydi.Onu Alabilirim.Ya Şuan Tek Düşüncem İşlemci ile Ekran Kartını Ankarada Hangi Dükkan Satıyor :(

okankoc

okankoc

Üye
bence çok güzel 3 5 yıl yeterli olacagını sanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...