Paramı yiyen oyun-uygulamaları nasıl engellerim.

• 18 Mart 2013
  • 2624 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar,
    Telefonum note,2 tane ufak çocuğum var.onlara oyun indiriyorum sonra farkediyorum ki oyunlarda hile var.ve kontor-para gidiyor.böyle oyunları nasıl engellerim.indirirken ücretsiz olanları indiryorum.çocuklar bilmeden reklama-yada demo kısmını geçip paralı kısmı seçiyorlar.nasıl ayarlarım.birde uygulamanın paralı olup olmadığını nasıl anlarım.indirirken oyunlar için ücretsiz ibaresini oluyor ama yeterli değil galibaki tuzağa düşüyoruz.
    teşekkürler...

Yazan: n73balikesir
  2. avea vodafone ya da turkcell bayiisine yani operatorunuz hangisiyse onun bayiisine gidip abonelikleri iptal edebilirsiniz. oyun yuklemek istiyorsaniz google play den indirebilirsiniz ya da internetten apk dosyalarini bulup yukleyebilirsiniz.

3. avea faturalı paket kullanıyorum.yani oparatörü arayıp ne diyeceğim..
    internetten google playerden indiriyorum.
    apk nedir?
    mesela bir link verirmisiniz?

4. operatoru aramaniza gerek yok. en yakin avea bayiisine gidin ben yanlislikla ucretli oyun indirdim aboneligim varsa iptal eder misiniz derseniz onlar iptal eder zaten. apk android telefonlarda oyun dosyalaridir. apk dosyalarini yukleye bilmek icin ayarlardan guvenlige girin orda bilinmeyen kaynaklar diye bir kutucuk var onu isaretli yapmalisiniz www21.zippyshare.com/v/67264095/file.html bu subway surfers oyununun apk dosyasi bunu telefona indirip ustune tikladiginizda kurulacaktir. ve oyuna girince interneti kapatmanizi oneririm reklam falan cikmamasi icin

5. tşk ederim.şimdi oparatörü aradım.dediki böyle bir kapatma-uyarma-engelleme olmaz.
    birde ben galiba yanlış anlattım ben google playerdenÜCRETSİZ oyun indiriyorum.ama bazıları tuzaklı oluyor galibaki demo oluyor oyunu perdeliyor tıkla diyor tıklayınca para düşüyor işte bunu engellemenin yolunu arıyorum.
    bunun bir yolu olmalı aslında...

6. oyun oynarken interneti kapat :oke:

7. bu durumda mobil servisi kapatarak oynamaniz daha iyi olur reklam gelmemesi icin

8. akıllıca bir durum.o anda nerden nasıl kapatıcam.kapatıncaçocuk nereye basarsa bassın ücret olmayacak satın alamıyacak.reklama maruz kalmıcaz herhalde.harika.nasıl yapıcaz.
    birde telefonum note..oyunları tek sayfaya topladım ama çocuk ben yokken diğer sayfalara geçip uygulamaları dosyalarıda bilinçsizce açıyor.nasıl engellerim.

9. ayarlar-diger ayarlar-mobil aglar burdan mobil veriyi kapatabilirsiniz. diger uygulamalari gizleyebilirsiniz menuden secenekler tusuna basinca(telefonun sol altindaki tus) uygulamalari gizle bolumu var

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 09:14