pandora windowsphone magaza'da

• 21 Mart 2013
  • 947 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Son gunlerde deyim yerindeyse windows phone magazası oyun ve uygulama yagmuruna tutuldu. Resmi Pandora uygulaması şu anda windows phone magazasında kullanıma sunuldu.

Wpcentral uygulama icin bir de video paylaştı.

[video]http://www.youtube.com/embed/85xwjj7-4HM[/video]
    Uygulamayı BURADAN hemen indirebilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
  2. linkte hata var galiba abi bulunamadı çıkıyor

3. Uygulama cihanızla uyumsuz uyarısı veriyor Vimeo ya devam :)

4. :tşk: abi emeğine sağlık :)

5. :tşk: haber için abi,

6. uygulama uyumsuz degil şu anda sadece amerika,avustralya ve yeni zellanda'da kullanilabilir durumda önümüzdeki günlerde tüm bölgelere acilacak. İsteyen bolge ayarlarini amerika olarak degiştirip yukleyebilir.

7. ne işe yarıyor ki bu uygulama

8. Sonunda biri çıkıp sordu bu soruyu :D

9. abi uygulama yok mağazada

10. müzik uygulaması. Bari videoyu izleseydiniz.

Bu arada Joe Belfiore twitter'da haftanın hala daha bitmedigini ve sürprizlere devam edeceklerini söylüyor. Ayrıca heyecandan olsa gerek uyku tutmuyormuş joe'yu:kop:

11. Kusura bakmayın bu aralar biraz dalgınım :) Umarım kastettiği uygulama pandora değildir daha büyük bir haber bekliyorum açıkçası :)

12. pandora olmadigi kesin. Hala daha iddiali tweetler attigina gore var bir bildigi heralde. Aslinda onun elindeki telefonu beş dakikaligina elime gecirsem onumuzdeki bir iki ay icinde neler gelecek hepsini soylerdim:kop2:

13. Ya Temple Run 2 gelsin yeter bana. Millet çok dandik telefonlarda bile oynuyor benim kafam aşağıda geziyorum. Aklımdan geçiriyorum Bizde niye yok diyorum :(. Hatta şaka bile yaptılar :''ellerinde S3miniler Htc One X ler Temple run 2 oynuyorlar eğleniyorlar şakalaşıyorlar. Ahmet aklından geçiriyor benim de bir Temple run'ım olsa ben de eğlensem Bill gates bize niye Temple run paylaşmıyorsun biz de niye yok diyor''

14. Haha :ehe ya ben facebook uygulamasına güncelleme geleceğini düşünüyorum. Başka ne olabilir ki. Heyecanlandığına göre Instagram filan gelebilir çünkü çok fazla talep var

15. :kop:Yazık gözleri kan çanağına dönmüştür şimdi

16. Son dakika haberi, Joe abimizin attığı tweet e göre pazartesi günü çok sağlam bişeyler olucak :ehe

17. Evet ben de gördüm onları ama hafta bitmiş oluyor keselim mi Joe yi

18. Bence biraz bekleyelim işe yaramaz bişey gelirse keseriz. O kadar bekletti

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 20:00