PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4]

Sponsorlu Bağlantılar

lukatoni17

Üye
Arkadaşlar 5800 V52.007 Firmwareyi nasıl Editlemem gerek Bir yardım edin..

Bir türlü çözemedim İnternet tarayıcıma girdiğimde Uygulama indir müzik indir gibi Saçma yer imi klasörlerini istemiyorum. sadece Son girilen sayfalar olmalı Yardım edin..

serhat_silvan

Üye
KArDEŞ teLefona İlk FormAt ÇekTiğim Gün format İşleminden Hemen Sonra Hard Formatta ÇekTim baTtery Programında OrtaLama Ömür 3 Gündü ve 2 günden fazlada şarja takmadım telefonu. Ama Şarj bittikten sonra KapaLı Bi Şekilde TeLefonu Şarj Ettim battery Programına baKtım OrtaLama Ömür 1 Güne Düşmüş nEden OlaBilir Bu ?

ErdemBütün

ErdemBütün

Üye
Bunu X6'ya Flashlasam Olur mu ?

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
KArDEŞ teLefona İlk FormAt ÇekTiğim Gün format İşleminden Hemen Sonra Hard Formatta ÇekTim baTtery Programında OrtaLama Ömür 3 Gündü ve 2 günden fazlada şarja takmadım telefonu. Ama Şarj bittikten sonra KapaLı Bi Şekilde TeLefonu Şarj Ettim battery Programına baKtım OrtaLama Ömür 1 Güne Düşmüş nEden OlaBilir Bu ?

Program istatistiksel olarak hesaplama yapıyor ve başlangıçta 3 gün 8 saat civarı gösteriyor. Sonrasında ise kullanım verilerini toplayarak yerine oturuyor. 4-5 şarj - deşarj işleminden sonra ortalama sonucu kalan süre olarak gösteriyor. :oke:

Bunu X6'ya Flashlasam Olur mu ?

Olmaz tabiki. Denemeye bile kalkışmayın telefonu elinizde bulursunuz.

cony007

Üye
turkce dil eklerim c6 20.0.41 ful turkce

weycells

weycells

Üye
mrb Aang67 kardes öncelikle cfw süper eline saglık ancak ben güncelleme yaprım v52 kurdum tekrar kabul etmedi .Eski sürüme dönme gibi bir ihtimalim varmı ve ben pandoradaki nokia tune ve mesajın bütün seslerini cok begenmiştim sadece onları gönderebilirmisiniz cok tşk. ederim..

cilekes-03

cilekes-03

Üye
arkadaşlar ben bu fw yi kurduktan sonra telefonuma belirtilen programlar gelmedi flaşlamadan sonra telefon ilk açıldığında müdahalede etmedim otomatik kurulumda gerçekleşmedi ne yapmam gerek YARDIMM..

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
turkce dil eklerim c6 20.0.41 ful turkce

Böyle devam edin o zaman :hmmm

Cony üstadım nereye Türkçe ekledin 5800 için olan c6-v20 yazılımınamı...?

Zaten bu yazılım Türkçe biliyorsun :ehe

mrb Aang67 kardes öncelikle cfw süper eline saglık ancak ben güncelleme yaprım v52 kurdum tekrar kabul etmedi .Eski sürüme dönme gibi bir ihtimalim varmı ve ben pandoradaki nokia tune ve mesajın bütün seslerini cok begenmiştim sadece onları gönderebilirmisiniz cok tşk. ederim..

v52'den geri dönemezsiniz. Sesleri yarın gönderirim :oke: eğer rofs2'yi açabilecekseniz data\ringtones altında müziklerin üçüde. :oke:

arkadaşlar ben bu fw yi kurduktan sonra telefonuma belirtilen programlar gelmedi flaşlamadan sonra telefon ilk açıldığında müdahalede etmedim otomatik kurulumda gerçekleşmedi ne yapmam gerek YARDIMM..

AutoInstaller adlı programı çalıştırıp seçeneklerden kuruluma başla diyin :oke:

estami

Üye
Aang üstadım Arama ekranı Türkçe halini yayınlayacakmısın..?

weycells

weycells

Üye
hangi programla acıyoruz söylerseniz denerim..yada yarın yollarsanız cok sevinirim...

e1ektronick

e1ektronick

Üye
Evet dosyalar C6v20 Resmi olarak çıktığı ilk gün elimdeydi fakat yazılımı günlerdir hazırlamadığımdan öyle boş boş duruyor.

sana zahmet hocam; en acelesinden hazirla c6 v20 ile turkce arama ekranini. tesekkurler

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

weycells

weycells

Üye
dotum daha göndermedin ne zaman gönderecen zil seslerini....???

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
güzel çalışma yapmışsın emeğine sağlık teşekkürler kardeş

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
sana zahmet hocam; en acelesinden hazirla c6 v20 ile turkce arama ekranini. tesekkurler

Sınavlarla boğuşuyorum yarında hazırlayamayabilirim.

Rica ederim :)

dotum daha göndermedin ne zaman gönderecen zil seslerini....???

Kendinizi bu kadar kasmayın sabahın altı buçuğundan beri evde değilim daha geleli yarım saat olmadı. Göndereceğim dediysem gönderirim :oke:

güzel çalışma yapmışsın emeğine sağlık teşekkürler kardeş

Beğenmene sevindim :sarıl:

Üst Alt