PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4]

Sponsorlu Bağlantılar

CCCANERRR

CCCANERRR

Üye
Bir de arama geldiği zaman çok kısa bir süre çalıyor ve ses kesiliyor arama devam ediyor neden oluyor acaba??

İskenDer™

İskenDer™

Üye
teşekkürler..:d:

CCCANERRR

CCCANERRR

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Arama geldiği zaman kısa bir süre çalıyor ses kesiliyor ama arama devam ediyor

Luaz.

Luaz.

Üye
Bir de arama geldiği zaman çok kısa bir süre çalıyor ve ses kesiliyor arama devam ediyor neden oluyor acaba??

caner kardeş telefona hard format atmayı dene. olmazsa fwyi tekrar flashla...

uzmburak

uzmburak

Üye
şu temayı bilen yokmu ya:(

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
C6'larda facebook ve msn kullanamıyorum ben niye ki??

openstar

openstar

Üye
şu temayı bilen yokmu ya:(

Videodaki temayı ve diğer bir rengini aynı zamanda videodaki tema effect'ini upload ediyorum birazdan ekliyeceğim..:d:

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar videodaki temayı ekliyorum..
Aynı zamanda temanın bir diğer farklı rengini de ekliyorum..
Birde tema effecti var... Videodaki effecte benziyor.. Biraz farklılık gösterebilir..
Temaları nasıl yükleyeceğinizi biliyorsunuz..
Effects klasörünü hafıza kartına atın. Daha sonra telefondaki filebrowser programıyla bu klasörü kesip
c:/resourse/ içine yapıştırınız..
Bunları yapabilmek ve tema effectinin çalışması için öncelikle ROMpatcher in içindeki C2Z ve Open4All yamalarının seçilmesi ve Autostart yapılması gereklidir.Temanın çalışması için Tema effectlerininde acık olması gerekir..

Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen.. :naughty:

ByWorth

ByWorth

Üye
Dostum muhtemelen arayanın ismini söyle seçeneği açık. O yüzden olabilir.. Bazen Ram yetmediğinde bu tür şeyler problem olabiliyor..

ahmet meço

ahmet meço

Üye
bu fw yi dün denedim ve senin anlattığın hızlı sorunsuz gibi sözlerin fos oldunu gördüm arkadaşlar gerçekten gizli sorunsuz kasmayan bir fw istiyorsanız painkiller yükleyin ve telefonunuzu keyifle kullanın :hmmm

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Arama geldiği zaman kısa bir süre çalıyor ses kesiliyor ama arama devam ediyor

kardeş sensör ayarlarından aramaları susturma seçeneğini devre dışı bırak elin telefona değdiği andan susar telefon tabi sorunu yanlış anlamadıysam normalde bunun dışında böyle birşey olmaması lazım

ErraynN_

ErraynN_

Üye
dostum v 52 üzerine oluyormu ?

--------------- Ekleme ---------------

emulator error veriyor

stazz15

stazz15

Üye
XpressMusic tuşu çalışmıyor acil yardım ltfn :(

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
XpressMusic tuşu çalışmıyor acil yardım ltfn :(
Kardeşim HARD FORMAT atarsan düzelir.

(Yeşil Tuş + Kırmızı Tuş + Kamera tuşlarına bas ve açma kapama tuşuna bas ve aç ama elini diğer dediğim tuşlardan çekme sadece açma kapaya bas titresin sonra atar...)

equalizer.26

Üye
bende bu cfw yüklü tek sorunum yüklü olan temalar uygulama yöneticisn de yok.kaldırmak istediğim temaları nasıl kaldırabilirim??

badboydm

badboydm

Üye
Kardeş 5230 a olurmu ?

powercocuk15

powercocuk15

Üye
Şuan Kurdum 4x4 Ama Pek Hoşuma Gitmeyince 3x4 Kurdum Çok Güzel .. Eksikleri Bildireceğim Ellerine sağlık Üstadım

BlackSxLive

BlackSxLive

Üye
X6 ya olurmu ?

powercocuk15

powercocuk15

Üye
Ne Kadar Fw Kurduysam Müzik Çalar Problemi Var . İstediğin şarkıyı çalamıyorsun . başka şarkılar çalıyor veya bir şarkı geriden geliyor.. bide mesaj bölümü yavaş gibi hissettim.

fatikngage

fatikngage

Üye
arkadaslar power butonuna bastigimizda karsimiza cikan restart secenegini cfw dan nasil degistirebiliriz. baska birsey yazmasini istiyorm , hangi dosyada duzenleme yapmamiz gerek simdiden tesekkurler

Üst Alt