PANDORA C6v11 v1.3.1 by TLnY 5800_V51 yeni fw

Sponsorlu Bağlantılar

FoLlow_M

Üye
Karttan Sistem dosyalarını silseniz de olur. :oke:

Sistem dosyaları derken ?

Kusura bakmayın ben bu işlerden pek anlamıyorum ama bu ev ekranı çok hoşuma gitti o yüzden telefonuma yüklemek istiyorum:)

Aang67

Aang67

Üye
Sistem dosyaları derken ?

Kusura bakmayın ben bu işlerden pek anlamıyorum ama bu ev ekranı çok hoşuma gitti o yüzden telefonuma yüklemek istiyorum:)

Private, Resource, Sys ve System adlı klasörler :oke:

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
tus kilidi bolumundeki "pandora c6v11 v1.3.1" yazisini degistirebiliomuyz ? private icindeki hangi klasor ve txt dosyası ?

Aang67

Aang67

Üye
tus kilidi bolumundeki "pandora c6v11 v1.3.1" yazisini degistirebiliomuyz ? private icindeki hangi klasor ve txt dosyası ?

Öyle birşey değil.

!:\Resource\Apps\PopupClock.r14 adlı dosyayı düzenlemeniz gerek.

Slck*

Slck*

Üye
Arkadaşım yükledim bnu güzel fw fakat hafıza kartını biçimlendirmeden yaptım bütün dosyalar duruyor fakat sadece yedek rehberi sildi anlamadım gitti ve ovi senk. neden kaldırdın rehberi nasıl alacağım geri?

Aang67

Aang67

Üye
Arkadaşım yükledim bnu güzel fw fakat hafıza kartını biçimlendirmeden yaptım bütün dosyalar duruyor fakat sadece yedek rehberi sildi anlamadım gitti ve ovi senk. neden kaldırdın rehberi nasıl alacağım geri?

Ben OVI Suite üzerinden senkronize et ile sorunsuz alabiliyorum. Ayrıca sistem dosyalarını silseydiniz önceki yazılımdan kalanlar sorun çıkarmasın.

OVI Suite üzerinden Senkronize çalışıyor bende. Hiç sıkıntı yaşamadım.

yolcu2008

yolcu2008

Üye
kardeşim dediğinin hepsini attım kuruyor ama en sonunda jaf bi uyarı veriyor telefon açılmıyor neden olabilir acaba?
verdiği uyarı:
Phone did't respond, if the phone is not started yet please wait for the phone to start and connect to usb,
then YES to continue, If phone is not responding press NO.
Yardımcı olursan sevinirim tşk şimdiden.

--------------- Ekleme ---------------

kardeşim bi yardımcı olsan telefon açılmıyor bekliyorum acil

ErraynN_

ErraynN_

Üye
v52 için ne yapmalıyım peki yapamadım ben