PANDORA C6v11 v1.3.1 by TLnY 5800_V51 yeni fw

Sponsorlu Bağlantılar

volkan_al

volkan_al

Üye
Emeğin için saol kardeşim ben de c6 fw v20 üzerinde çalışıyorum türkçeleştirdim ancak t9 u ekleyemiyorum ? Fw ye t9 için atacağım dosylar ne acaba yardımcı oılabilr misin?
T9core.dll
T9Turkish.dll
T9rel.dll

multirap a Ptiturkish.rsc
qwerty e PtiQwertyturkish.rsc attım eksik nerede acana?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Emeğin için saol kardeşim ben de c6 fw v20 üzerinde çalışıyorum türkçeleştirdim ancak t9 u ekleyemiyorum ? Fw ye t9 için atacağım dosylar ne acaba yardımcı oılabilr misin?
T9core.dll
T9Turkish.dll
T9rel.dll

burdaki: http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...m-nokia-5800-modification-by-uydu-384854.html

ve burdaki konulara bakarsan yardım cı olur gailba: http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...malari/9-adimda-fw-turkcelestirme-389711.html

Erman_

Erman_

Üye
T9core.dll
T9Turkish.dll
T9rel.dll

İşlemciye modifikasyon yapma bari :) Batarya çok önemli volkan hocam. Sabırla bekliyoruz yeni FW ni.

MFive

MFive

Üye
eyvallah kardeş...

virgo2000

virgo2000

Üye
helal kardeşim çok sağlam fw
en az 10 fw denedim bu en iyisiydi format olayına son verdim

EFE_55

EFE_55

Üye
arkadaşım emeği için minnetarız ama gözüme birçok hata çarptı bunlardan birincisi bağlantıyı kendimiz seçemiyoruz kendi kafasına göre wireless veya 3Gyi seçiyor bazı zamanlarda ise wireless e bağlıyken bile 3G ie bağlanayımmı diye soruyor Ovi maps atıyor. kısacası pek iyi değil..

Aang67

Aang67

Üye
arkadaşım emeği için minnetarız ama gözüme birçok hata çarptı bunlardan birincisi bağlantıyı kendimiz seçemiyoruz kendi kafasına göre wireless veya 3Gyi seçiyor bazı zamanlarda ise wireless e bağlıyken bile 3G ie bağlanayımmı diye soruyor Ovi maps atıyor. kısacası pek iyi değil..

Bende hiç öyle bir problem yok.

Ayrıca internet seçeneklerinden bağlantıyı gerektiğinde sor olarak işaretleyeceksiniz ve telefon ayarlarında hedefler bölümünde wlan bağlantısının önceliğini 1 yapıp en üst sıraya ekleyeceksiniz. OVI Maps henüz beta ufak tefek sorunlar şimdilik çıkabilir ama kapatma sorunu başka birşey ile alakalı. Hemen yüklediğiniz gibi kötülemeye başlamayın :oke:

Arkadaş konuyu bırakıp gitti herhalde.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşın isteğini yerine getirip konuyu silebilir misin?
CFW yapımcısı olarak belki konuyu kendisi açacaktır:oke:

konuyu bildirdim kardeş bana aittir diye birşey yazmadım ama maşallah cfw nin kime ait olduğunu da yazmışım ama ben nerden bileyim ona ait

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş konuyu bırakıp gitti herhalde.
ben burdayım herkezin sorusuna açığım elimden geldiğinca tekstil işi yapıyorum zamanım oldukça giriyorum maden konu sana ait gerekeni yaparız inşallah medem sana ait niye açmadın anlamadım şimdiye kadar nerdeidi konunun kime ait olduğunu en başta açıkladım niye okumuyorsunuz ki benim cfw dir diye birşey yazmamışım ki.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
dün şikayet ettiniz cevabınızı verdim hala ne diye konuya tahrik amaçlı mesaj yazıyorsunuz ki? madem bu cfw yi sen hazırladın tedbirini alıp ilk önce sen açsaydın konuyu.konuyu silip senin konunu açamayız maalesef konuyu ilk açan kişinin konusunu silemeyiz bu şekilde tabii.lütfen konuyu sabote edici mesajlar atmayın,yoksa cezai işlemler uygulanacaktır..

Aang67

Aang67

Üye
dün şikayet ettiniz cevabınızı verdim hala ne diye konuya tahrik amaçlı mesaj yazıyorsunuz ki? madem bu cfw yi sen hazırladın tedbirini alıp ilk önce sen açsaydın konuyu.konuyu silip senin konunu açamayız maalesef konuyu ilk açan kişinin konusunu silemeyiz bu şekilde tabii.lütfen konuyu sabote edici mesajlar atmayın,yoksa cezai işlemler uygulanacaktır..

Şikayet cevabı gelmedi ki bana? Gündüz arkadaşla konuşacaktım konu kalabilir diye ama evden çıkmam gerekti bende akşama bıraktım. Yalnızca birşey rica edeceğim kendisinden.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Şikayet cevabı gelmedi ki bana? Gündüz arkadaşla konuşacaktım konu kalabilir diye ama evden çıkmam gerekti bende akşama bıraktım. Yalnızca birşey rica edeceğim kendisinden.
sitenin en yukarısında şikayet listesini tıklarsan görürsün cevabı.lütfen konuyu sabote etmeyelim olur mu?

Aang67

Aang67

Üye
Arkadaşa özel mesaj gönderdim. Sabote falan etmeyeceğim sadece bir ricada bulundum kendisinden :oke:

Benim tek korkum, ben yaptım alın kullanın şeklinde gidecek olmasıydı ancak böyle birşey yapmayacağına emin oldum.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Arkadaşa özel mesaj gönderdim. Sabote falan etmeyeceğim sadece bir ricada bulundum kendisinden :oke:

Benim tek korkum, ben yaptım alın kullanın şeklinde gidecek olmasıydı ancak böyle birşey yapmayacağına emin oldum.
ilk mesajda alıntı diye yazılmış zaten sıkıntı olmaması lazım.

Aang67

Aang67

Üye

ilk mesajda alıntı diye yazılmış zaten sıkıntı olmaması lazım.

Mesajın konusu alıntı ile ilgili değildi. Konu düzeni hakkında mesaj atmıştım öbür forumdaki konuyla aynı şekilde olabilir diye o konumu kodlarıyla birlikte txt dosyasına atıp yolladım. Tabi bunu yapması için de zorlamıyorum hemen sabote lafına başlamayın :ehe

Edit: Tamam mesajınızı yanlış anlamışım ama tartışma çıkarmak istemesem bile yazacağım şey o şekilde algılanabilir o yüzden birşey yazmıyorum.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
tamam konu kapanmıştır o zaman..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
herkzin anlayışın'dan dolayı teşekkür ederim ilgilendiğin ve konuyu toparladığın için ayrıca nadir abi sanada teşekkür ederim herkezin anlayış içinde olması mutlu edici iyi forumlar..

fatih982

fatih982

Üye
fw yi her kim yaptıysa ve kim paylaştıysa teşeekkürler kullandığım en iyi fwlerden bitanesi

FoLlow_M

Üye
Hafıza kartına format atmadan yapamazmıyız ?