P990i ye 2 yada 4 GB Memory Stick Pro Duo

Sponsorlu Bağlantılar

badchild

badchild

Üye
ben 2 gb kullanıyorum orjinal olrak aldım ama telefonumda çok kasma oldu

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
4gb alıcağım sandisk süper marka sizde alın....

woles

Üye
ar4kadaşlar bende 2 gb kullanıorum ve 30 ytl ye aldım aksaraydan 4 gb da 50 ytl sorunsuz çalışıo

cyber_genius

cyber_genius

Üye
Sony MemoryStick High Speed kullanıyorum 300 mp3 var, 60 uygulama var, 60 küsür de video var 40 mb boş alan kaldı, müziklerden başka hiç bişi geç başlamıo :) .. Ve çok oynadığımda bi yerden sonra donuyo rahatlaması için kapatıp açmak zorunda kalıyorum .. Çook memnunum tel'imden,, iyiki varsın P990i :) :) , İyiki varsın SE ..

kutsi34

Üye
orjinal sony 4 gb kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım

sesking

Üye
bende sahte 2 gb pro duo var 15 ytlye aldım sadece video cekerken takılıyor

atillapektekin

Üye
SE sitesinde P990 son sürüm programı yükleyin.8 GB kartı takın .Hayırlı olsun.Benim tel şu anda 7160 mb müzik ve video yüklü.4 GB kart varken nasıl ise yine aynı,üstelik başka sürprizlerde var.Haydi son sürümü yükleyin tel'e

cyber_genius

cyber_genius

Üye
hi speed oLmayan 8GB lıklarda durum nasıLdır biLen warmı yha ??

rambo24

rambo24

Üye
4 ve 8 gb kartlar ne kadar? bu arada atillapektekin SE sitesinde P990 son sürüm programı yükleyin demişsin versiyon yüklemesimi yeni fw,mi acaba sevislerden yükletelim ok cevapları bekliyorum

Alpgd

Üye

Bu adresten P990i için Memory Stick uyumluluk listesini görebilirsiniz.
Ayrıca diğer Sony cihazlarıyla ilgili uyumluluk bilgisi de ;

bu adreste.

Olay aslında çok basit. Nasıl ki pc de harddisk kapasitesi (çok eski modeller için anakart desteğinin olmamasını ayrı tutuyorum) bilgisayarınızın performansı ile çok da alakalı değil ise bunda da aynı. Yani düşük kapasiteli bir depolama biriminin performansa eksi yönde etkisi olacaktır fakat yüksek kapasitenin zararı olmaz.

Burada önemli olan depolama biriminin transfer hızı. Pc lerde 5400 - 7200 rpm arasında nasıl ki bir performans farkı oluyor ise (4200 ile 10500 rpm buna uç örnekler olsa gerek) bunda da hafıza kartının transfer hızı etkili oluyor.

Kapasite olarak 8 gb sorun çıkarmaz fakat tek seferde 4 gb tan büyük dosya transferi yapamayabilirsiniz !

apucankus

Üye
arkadaşlar bende p910 i var hafıza kartı alacam .kaç calıştırır kullanan varmı

liberation

Üye
8 i denemiştim çalışıyor kartın hızı yüksek olsun yeterli

Symbiont

Üye
p910 8 var telefon parası bayılmıştım geçen ay

nkkara

Üye
selam.4 gb sandisk kullanıyorum.canavar gibi :)

ytgül

ytgül

Üye
8 gb. kullanıyorum,sadece müzik çalar açılırken yavaşlıyor,başka sorun yok.

gmb_destiny

Üye
Ben 8 gb kullanıyorum hiç bir yavaşlama söz konusu degil.

jackal__msk

jackal__msk

Üye
ben kendim 5 yıldır 8 gb kulanııyorum 5 sene once 325 tl vermıştşm :)
ama hala catır catır gidio yavaslamamı o yok ıste sadece acılırken bıraz daha gec acıyo oda bı kac sanıye fazla.zaten gerekli programları yukleyıp remıde bosaltıyosunuz.ben 8 dıorum ama orjınalı tabı

Üst Alt