4 GB RAM Memory Booster v5.0 [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
4 GB RAM Memory Booster v5.0 [Pro]
4 GB RAM Memory Booster - Anroid 4.0 ve üzeri gerektiren, Android RAM Optimizer cihazlar hızlandırmak yanı sıra pil tüketimini önler .Akıllı Memory Booster akıllı telefonunuzun bellek gibi arka planda çalışır ve pil tüketimini durdurma uygulamaları birleştirerek programları için hafıza temizler.

WHAT'S NEW
-Bugs fixed
-New libraries added

This app has no advertisements

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE ve rear2011

PALA.

PALA.

Üye
4 GB RAM Memory Booster
Uygulamayı yapan ile ismini veren aynı kişi mi merak ediyorum :hmmm
Ram temizleme olayını da abartmamak lazım sık temizlemek tersine şarj tüketimi yapabilir sürekli hafızadan çağırdığı için...

128 gb nedir bunun isminde de hiç meymenet yok :hmmm

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Uygulamayı yapan ile ismini veren aynı kişi mi merak ediyorum :hmmm
Ram temizleme olayını da abartmamak lazım sık temizlemek tersine şarj tüketimi yapabilir sürekli hafızadan çağırdığı için...

128 gb nedir bunun isminde de hiç meymenet yok :hmmm
Gelistiriceye sormak lazım.

PALA.

PALA.

Üye
Gelistiriceye sormak lazım.
Geliştirici herhalde 1yıl değil 1 asır sonra kullanılsın diye şimdiden yapıp google playe yüklemiş :karisti:

@Muhammed CR7 senin fikrin nedir bu konuda 2119 da 128 gb ram li telefon çıkar mı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
rear2011

rear2011

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@sinan yüksel 3 - 5 yada 10 sene içinde bilgisayara 128gb ddr5 çıkarsa şaşırmam.
Telefona gelince, 8gb rm çıktı. 12 ve 16gb ram 5 - 10 sene içinde çıkabilir. Gerçi o zamanlar daha farklı telefonda çıkabilir,
- sadece hiç çerçeve olmayan sonra
- rahat katlanabilir veya sadece ekranlı tel..
- avatar ve bu dünyanın dışında filmlerinde gösterilen teknoloji baya ileri bi teknoloji, sadece ekran..

- Telefona 16 gb ram rahat çıkar. Ama 128 gb ram bir telefon için gereksiz bence, olsada tablette çıkar.

PALA.

PALA.

Üye
@Muhammed CR7 yahu mübarek sen hep böyle, çıkar mı çıkmaz mı diye konular açdığın için sana sordum gül diye :)
128 gb ram temizleme uygulaması mı olur uygulamayı yapan aslında iyi kafa bulmuş :)
3 - 5 yada 10 sene içinde bilgisayara 128gb ddr5 çıkarsa şaşırmam.
DDR5 ram önümüzdeki yıl çıkar muhtemelen, 128 gb ve üzeri sistemleri şuan kullananlar vardır. Pc ramlerinin güç tüketimi telefondakinden çok fazla aralarında ciddi performans farkları var adamlar pc için metal soğutucu blok kullanıyor o dere :gunes:

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@sinan yüksel ben uygulamadan değil ramdan bahsettim.
128 gb ram tek varmı ?
2× 64 veya 32 gb ramle vs. tamamlanır.
E soru sordun cevapladım...
Eskiden bahsettiğim bikaç şey geçte olsa çıktı ve çıkacak..
Ayrıca 3 10 yıl için 256 gb ram çıkabilir.

PALA.

PALA.

Üye
@sinan yüksel ben uygulamadan değil ramdan bahsettim.
128 gb ram tek varmı ?
2× 64 veya 32 gb ramle vs. tamamlanır.
E soru sordun cevapladım...
Eskiden bahsettiğim bikaç şey geçte olsa çıktı ve çıkacak..
Ayrıca 3 10 yıl için 256 gb ram çıkabilir.
Tamam çıkar şampiyon sakin ol :box
Ben çıkmaz diyorum, çıkması için sebep yok adamlar çıkacakları yere çıktı artık bellek hızlarını arttırmaya yöneldiler...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
8gb ram daha yaygınlaşmadı telefonlarda şuan xiaomi ve diğer çin telefonları kullanıyor 2-3 sene gibi tamamen bütün telefonlar geçer bence 8gb rame

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
Bu bir pazarlama stratejisi bence Çok kullanılmasada 5 yıl içinde 512 GB ramlerde çıkar :) varmı arttıran

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
PALA.

PALA.

Üye
Bu bir pazarlama stratejisi bence Çok kullanılmasada 5 yıl içinde 512 GB ramlerde çıkar :) varmı arttıran
2 TB ram temizleme uygulaması çıktı. Teknoloji çok hızlı gelişiyor :)

• Beğen
Tepkiler: GSCASSİO
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
2 TB ram temizleme uygulaması çıktı. Teknoloji çok hızlı gelişiyor :)
Hocam bende 8 tb temizleme uygulaması yapacağım benim ram 10 tb olduğu için az geliyor sizin önerdiğiniz program :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.