Özel Hayatı Foruma Bulaştırmak

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
Herşey yaşandıgı yerde kalmaz bunu kaç insan yapabiliyorki burdaki çogu üyede yapabilsin .. onu yapabilen kişiligi oturmuş otoriterli bir insan yapar en azından ben öle böle düşünüyorum..Yapılan hatalarda zincirleme kazalara sebep degilmidir bu konuyu açılmasına sebep olacak kadar çok zincirleme kaza olmuş Sanırım..

Neyse Herkeze İyi Akşamlar

zaza

zaza

Üye
ALLAHa şükür forumda kimseyle bir husumetim yok 1 yıldan fazla oldu buradayım ama bu son aylarda çok gelip gidiyom. Size şöyle bir örnek gösterebilirim benim işler biraz karışık ev olsun iş olsun görev derken çok strese giriyom son bir aydır çok fazla bir baskı içinde olsamda öyle bir durumda olduğumu anlayan kesinlikle yok beni eğlenen hiçbir sorun yaşamayan bir üye olarak bilirler beni forumda tanıyanlara sorun eğer sosyal hayatında bu sorunu yaşıyor derlerse mustafa abi(kol@j) hariç şu an şu dakka kafamı keserim yani demem o ki dizginler sizde ben neredeyse her mesajımda bunlardan birini eksik etmem :ehe :D sizce sorun yaşayan birimiyim :) :ehe

kol@j

kol@j

Üye
arkadaşlar miras mı paylaşamıyorlar? ne var bu kadar birbirlerini kıracak... neyse

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
konuyu okudum'da şimdi neler olmuş böyle çok yersiz olaylar varmışki ata bu konuyu açmış demekki. yane özel hayatı buraya taşımak bi çözüm getiremez çare değil boş yere birbirinizin kalbini kırmış moralinizi bozmuşsunuz. herşeyin forum adına daha iyi olması dileği ile.

D€aDMaN

D€aDMaN

Üye
Gerçekten Çok doğru Bende Bi kaç kere Rastladım

Sagopa_Hayranı

Üye
Evet çok haklısınız bunu yapıp daha sonra dayak yeme korkusu ile sahte hesap açıp BANlanan bir sürü üye var...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Kalp kırmayı sevmem :) Msn de konuşmalarıma dikkat ederim :) Karşımdakininde dikkat etmesini isterim :) Bir sorun yaşar ise'm onu foruma yansıtmam :) En azından onun olduğu konulara girmem olur biter :D

Ama ben kimse ile aramı bozmam :)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
maxicep e üye girişi yaparken gerçek hayatınızı unutun :D

zaza

zaza

Üye
bu son günlerde çok bulaştırmaya başladım :)

buketcik

buketcik

Üye
uyarı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Şu aralar bazılarının dikkatini çekmek lazım bu konuya.

• Beğen
Tepkiler: buketcik
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tekrar bu konuya dikkat çekelim.

Özelde yaşanılan sorunlar foruma yansımaya başladı yine, özellikle bu son geceden beri ve gayet de sıkıcı bir durum. Çeşitli yollardan laf atmaya çalışmak, 'seni kaale almıyorum'lar falan fistanla hiç uğraşmayın arkadaşlar. Ne siz akıllısınız ne karşınızdakiler s-alak ; anlaşılıyor neyin ne olduğu. Rahatsız olduklarınız varsa GÖRMEYİN GEÇİN artık! Hatta Üye Engelleme özelliğini kullanıp engelleyin birbirinizi, böylece görmemiş olursunuz yazdığınız mesajları. Yoksa bu son uyarımdır, sonrasında kesintilere uğrayacak üyeliğiniz.

Bilginize.

• Beğen
Tepkiler: Dafny
GamEoweR''

GamEoweR''

Üye
özel haYat Mı neReDe satıLıyoR o ya paRamda YoK qeRçi qeLmez diMi baNa o =)

spy ghost

spy ghost

Üye
hiç çekilmeyecek bi durumdur

mc muratx

mc muratx

Üye
bunları okuduğum iyi oldu.özel de olan özelde,ezelde olan ezelde kalsın daha iyi :-)

mehmetxx99

Üye
konuyu sonuna kadr okudum.
herkes cok anlamli seyler göndermis.
Ne yalan söyleyiyim konuyu okurken duygulandim !!!!!

enkazcı

Üye
bu ne abi dışarıda neysem nettede aynıyımdır ben

Üst Alt