oyuna giremiyorum direct3D hatası veriyor. yardımcı olursanız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

mosveratu

Üye
    Konu Sahibi
oyuna giremiyorum direct3D hatası veriyor. yardımcı olursanız sevinirim
oyuna tıkladığım zaman şu yazı çıkıyor :
It was not possible to create the Direct3d rendering device. You may need to reinstall Directx and/for update drivers for your graphic card.
şeklinde yazıyor. direct3d idirdim ve yükledim olmadı. windows vista kullanıyorum ve ekran kartım geforce 9400 32 bit lik ekran kartım var. yardımcı olursanız sevinirim..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
pek bisey anlamadim ama ekran kartın 3d goruntuyu desteklemiyor galiba

mosveratu

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek biri yok mu arkadaşlar bana. directx 9 yüklü olmuyor hata veriyor oyunda. windows vista kullanıyorum.
1gb nvidia geforce 9400 gt ekran kartım vardı.
painkiller redemption adlı oyuna giremiyorum..

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
oyuna tıkladığım zaman şu yazı çıkıyor :
It was not possible to create the Direct3d rendering device. You may need to reinstall Directx and/for update drivers for your graphic card.
şeklinde yazıyor. direct3d idirdim ve yükledim olmadı. windows vista kullanıyorum ve ekran kartım geforce 9400 32 bit lik ekran kartım var. yardımcı olursanız sevinirim..

Direct 3D işlev görmediği için çalışması mümkün değil. Onun için DirectX'i baştan kurun ve ekran kartınızı güncelleyin diyor. Direct 3D'yide DirectX'in son sürümü içeriyor.

Direct 3D'yi değil, DirectX'i indireceksiniz. Ayrıca oynadığınız oyun DirectX 9 destekli de olmayabilir. DirectX 10 veya 11 de olabilir. Onun için gerekli linkleri, size özel mesaj yolu ile attım.

Ekran kartınızın markasını buraya yazın. Ona uygun Driver'ın linkini vereceğim. Öyle görünüyor ki sisteminiz güncel değil. Onun için bunların tümünü uygulayınca oyununuzun grafikleri ve sesleri oturacaktır. Bu sayede sizde oynayabileceksiniz.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Driver Magician Adlı Programı Bul Yükle Daha Sonra Güncelle Kısmına Gel Ve Orda Pc deki Driverlerin Son Sürümlerini Buluyor Ordan Ekran Kartınının Driverini İndir. Daha Sonra Da DirectX 10 İndir Ve Kur. Hadi Kolay Gelsin...

Üst Alt