oyun sohbet cafe iceri gelin :D

Sponsorlu Bağlantılar

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
oyun sohbet cafe iceri gelin :D
Konusun arkadaslar her sey hakıında tabi oyun hakkında yada konsol donanım herneyse konusun :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
oohhooo :D
aklıma gelmiyo ki dur bakalım bi bakym arşive

Jomolocco

Jomolocco

Üye
killzone u oynamak istiyorum aslinda ama ps3 lazim

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
gta san andreas -vice city tabi bilgisayar çöp olunca bu kadar oluyo :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
crysis 2 crysis 3 slleping dogs max payne 3 need for speed hot pursuit-most wanted medal of honor vanguard farcry 3 sniper elite v2 sniper ghost warrior 2[h=2][/h]

Bahaxi

Bahaxi

Üye
cod 7 , crysis , bu kadar :D

ka_za

ka_za

Üye
Psp de oynanip bitirilebilen tüm oyunlari bitirdim.

Pc de herhalde bicbirsey bitirmedim.hic bir zaman güncel bir pc m olmadı :o

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Preloader

Preloader

Üye
crysis, frcry 1-2 ,Rainbow Six Vegas 2 , Mafia 2 , Call Of Duty 5 World At War , Real Racing 3 ,Seriosus Sam 1-2 , Call of Juarez Bound in Blood ,Cal of Duty 1-2 , Call of Duty Black Ops 2 nerdeyse bitti :) , Age of Empire 2-3 , Age of Mytology , Max Payne 2 , Borderlands 2 , Area 51 , Soldier Of Fortune Payback 3 daha aklıma gelirse yazarım arkadaşlar :)

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
gta san andreas -vice city tabi bilgisayar çöp olunca bu kadar oluyo :D

peki gta sa & gta vice city nin verdiği tadı hangı oyun verdiiii
yeni oyunlar çok kötü :( en iyisi eski oyunlar :D

- - - Eklendi - - -

crysis, frcry 1-2 ,Rainbow Siz Vegas 2 , Mafia 2 , Call Of Duty 5 World At War , Real Racing 3 ,Seriosus Sam 1-2 , Call of Juarez Bound in Blood ,Cal of Duty 1-2 , Call of Duty Black Ops 2 nerdeyse bitti :) , Age of Empire 2-3 , Age of Mytology , Max Payne 2 , Borderlands 2 , Area 51 , Soldier Of Fortune Payback 3 daha aklıma gelirse yazarım arkadaşlar :)

max payne nası güzelmi hep merak etmişimdir

bide solduer of fortune :DD

- - - Eklendi - - -

Ben genellikle online ve spor takılırım,bunlarında sonları yok :)

bende bu aralar cok bosladım maxi yi :D

halı saha turnuvaları vardı :D :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Preloader

Preloader

Üye

- - - Eklendi - - -

Kesinlikle katılıyorum :D İnternet Cafede arkadaşlarla yaptığımız counter strike 'ın tadı Call of Juarezde Yok :D

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
Preloader

Preloader

Üye

- - - Eklendi - - -

Açıkçası max payne 2yi yaz tatilinde oyun bulamadığım için bitirmiştm ve bence hiç hoş bi oyun değil bi süre sonra sıkıyor... :)

Soldier or fortune payback 3 kısaca SOF 3 grafik konusundan yoksun olsa da Online veya Lan olarak çok eğlenceli çünkü çok geniş mapları var :D fakat singleplayer modda oyunda serbestçe saldırı olanağın yok :/ singleplayerda oyunun belirlediği bölgelerden çıkamıyorsun yani crysis havası vermiyor ama klasik savaş oyunu kombinasyonları barındırıyor :D bence arkadaşlarla vakit geçirmek için uygun bi oyun :D

- - - Eklendi - - -

Beyler ben size Rainbow Six Vegas 2 öneririm bi oynayın bırakamazsınız :)

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi

Açıkçası max payne 2yi yaz tatilinde oyun bulamadığım için bitirmiştm ve bence hiç hoş bi oyun değil bi süre sonra sıkıyor... :)

Soldier or fortune payback 3 kısaca SOF 3 grafik konusundan yoksun olsa da Online veya Lan olarak çok eğlenceli çünkü çok geniş mapları var :D fakat singleplayer modda oyunda serbestçe saldırı olanağın yok :/ singleplayerda oyunun belirlediği bölgelerden çıkamıyorsun yani crysis havası vermiyor ama klasik savaş oyunu kombinasyonları barındırıyor :D bence arkadaşlarla vakit geçirmek için uygun bi oyun :D

- - - Eklendi - - -

Beyler ben size Rainbow Six Vegas 2 öneririm bi oynayın bırakamazsınız :)

bende ps2 var :( pc yokki yada ps3 :(

Preloader

Preloader

Üye
ka_za

ka_za

Üye

Ben de internet cafede oynuyorum PC 27'ye kimse oturmasın diye aylık para ödüyorum :D yaz tatilinde çalışıp kazandığım parayla PC 27`nin ücretini ödüyorum :D

O paraya pc27 yi alirdin belki simdiye :) ne kadar oduyosun merak ettim :D

Preloader

Preloader

Üye
O paraya pc27 yi alirdin belki simdiye :) ne kadar oduyosun merak ettim :D

Yaa cafenin işletmecisi aile dostumuz gibi birşey :) ayrıca bilgisayarların güncelleme işine sorunlarına falan arada ben bakıyorum ödeşiyoruz ;) parası o günün kazancına göre değişiyo :D mesela adam hesaplıyo ortalama her bilgisayar günlük 3tl kazanç yapıyo 1 ayda 3x30dan 90tl benim aylık tutarım 90tl oluyo :D ben de günlük ben de aylık 150-200 arası maaş alıyorum :D kısacası yetiyo para ;) bu arada bilgisayarı satın almıyorum çünkü kiralayınca elektriğini ve internetini de işletmeci mustafa abi ödemiş oluyo ;) tamir masrafları ve ek güncellemeler + yeni oyunlar da beleşe geliyo kısacası ben kârda oluyorum ;) tabii herzaman kiralamıyorum tatil zamanlarında özellikle yaz tatilinde falan :D

Ayrıca seçtiğim bilgisayar toplama ve 8gb rami var :D oyunlarda sıfır kasma :D

- - - Eklendi - - -

İyi Forumlar ... ! :tebessüm:

Üst Alt