Oyun performansı için donanım önerileriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asedme

asedme

Üye
    Konu Sahibi
9500gt yerine hd 3650 alsam performans farkı olurmu?

crabteam

Üye
9500gt yerine hd 3650 alsam performans farkı olurmu?

Ben 9500GT yi örnek verdim 128 bit oluşu ile sen 128 bit fiyat performans olarak begendigini yazarsan tam model olarak cvp verebilirim

asedme

asedme

Üye
    Konu Sahibi
Ya param çok yok 80-100-120 arası verebilrm. Bna bu fiyatlarda en performanslı kartı tavsye edermsnz?

crabteam

Üye
Ya param çok yok 80-100-120 arası verebilrm. Bna bu fiyatlarda en performanslı kartı tavsye edermsnz?

100 TL civarında olan

asedme

asedme

Üye
    Konu Sahibi
peki ramlerimin ddr2 533 mhz olması performansımı cok etkilermi? daha dogrusu bu sisteme yatırım yapmalımıyım? yapmalıysam en iyi oyun performansı için ilk önce ekran kartımı ram takviyesimi ?

--------------- Ekleme ---------------

ben şu kartı buldum bellek hızı cok iyi

yiğitsaraç

Üye
bende core 2 duo e 6300 var istersen satarım sana :) iletişim için : [email protected]

umma

Üye
arkadslar kartı idare eder bnce cnku aynı karttan bndede var memnun deglm ama metro 2033u bile kasmadan mediumda oynuyorum cozunrlugu biraz dusurup tbi bnce direk ram al dostum ama yeni scıkan oyunlar genelde minimm cift cekrdek istio ama bunuda goz ardı etme

_enqin_

_enqin_

Üye
güzel bilgisayar önerilim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ati radeon veya nvidia 2 gb üstünde ekran kartı 3 veya 4 gb ram işletim sistemi xp olsa iyi olur bazı oyunlar vistada ve windows 7 de açmıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...