oyun kurulumu hakkında sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enigma_

Üye
    Konu Sahibi
oyun kurulumu hakkında sorun
arkadaşlar merhaba
ben yeni bir mpx200 kullanıcısıyım
forumu karıştırdım biraz, negative in yazdıklarını okudum ancak oyun kurarken anlamadığım birşey var
siz hep .cab dosyasından bahsetmişsiniz ama ben .rar ları açınca setup.xml dosyası açılıyo,oyunlarıda yüklemeyi beceremiyorum
yapmam gereken nedir
şimdiden hepinize teşekkürler

FrontmaN

FrontmaN

Üye
telefonu data kablosu ile bilgisayara bağla exe. dosyasını bilgisayarda aç dosya kablo ile telefona yollanacak ve sen kurulumu telefondan devam ettireceksin

enigma_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by FrontmaN@Sep 24 2005, 03:33 PM
telefonu data kablosu ile bilgisayara bağla exe. dosyasını bilgisayarda aç dosya kablo ile telefona yollanacak ve sen kurulumu telefondan devam ettireceksin
[post=176193]Quoted post[/post]​
cvp için teşekkürler
bahsettiğiniz gibi exe dosyalı oyunlarda yapıyorum ama indirdiğim çogu oyun .rar olarak geliyor ve açınca exe dosyası yerine setup.xml dosyası ile karşılaşıyorum
işte bu xml dosyalarını açmayı birtürlü başaramadım :'(

FrontmaN

FrontmaN

Üye
o zaman rar lı dosyayı açmadan telefona yolla ve telefondan o dosyayı bulup aç o zaman kuruluyor ;;)

enigma_

Üye
    Konu Sahibi
hmm ilginç :)
yanlız mpx lemi açcam rarları yoksa desktop bilgisayarıylamı accam :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
rar dosyasını direkt olarak hafıza kartına at ve dosya yöneticisinden( file maneger) o rar dosyasını bulup telefonda açıp kuracaksın.(dosyayı telefonla açacaksın)

enigma_

Üye
    Konu Sahibi
dediğinizi denedim,yanlız rar dosyası file manager da gözükmüyor, (hide files ı kapattım)
ancak windows explorer dan gözükoyr :?
hazır sizi bulmuşken bir soru daha sorayım :)
.cab dosyalarını program hafızasına atıyo(storage),bunları sd kart a yüklesem bile program memory sinden çalıp aleti yavaşlatırmı?
yani yükleyeceğim programlar ve oyunlar mpx in program memory si ile mi sınırlı
zahmet oluyo sana kusura bakma kardeş :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
o dosyaları aynı cab. dosyalar gibi kuracaksın eğer gorunmezse telefon hafızasına atıp ya da bir başka klasore atıp deneyebilirsin(olmazsa başka bir file manager kullan)

yavaşlama olmaz bende 20 kadar program oyun vs yuklu kasma falan olmuyor ( bu konu hakında bir öneri:

Aşama-1 file manager çalıştırılır storage yada ipsm klasörünün içine girilir

Aşama-2 storage yada ipsm klasörünün içinde windows klasörü bulunur ve onunda içine girilir işte burada görülen AppMgr Klasörü Olduğu Gibi Bilgisayarımıza yada sd kartımızda oluşturdugumuz herhangi bir klasöre kopyalanır

Aşama-3 AppMgr klasörünün içinden sadece şekilde görülen install klasörü dışındaki herşey silinir

1- eğer bir programı kaldıracaksak yedegini aldıgımız AppMgr Klasörünün içinden o programla ilgili dosyayı tekrar buraya taşımamız lazım başka türlü kaldıramıyoruz

mpx in program memory si kolay kolay dolmaz merak etme

enigma_

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kurdum

FrontmaN

FrontmaN

Üye
önemli değil enigma_ başka sorun veya program lazım olursa msn adresim: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt