Tavsiye Oyun,İnternet,Kamera İçin Hangi lumia alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi Alınmalı

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Oyun,İnternet,Kamera İçin Hangi lumia alınır
Oyun,İnternet,Kamera İçin Hangi lumia alınır öncelikle oyun çok oynarım batarya orta sekmente olsun yeter 1430 Mah falan kamera 5 yeter ama güzel çeksin isterim ,interneti hızlı olsn :D
ankete katılırsanız sevinirim :) SAYGILAR

Heimdalll

Heimdalll

Üye
ekran sorun değilse 1320yide alabilirsin

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu cihazlar arasından Batarya,kamera ve ekran kalitesi olarak Lumia 720 öne çıkar.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, flutewoddy ve ogzhnoTr
4MaGuS

4MaGuS

Üye
oyun pek önemsemezsen internet, sarj, kamera, incelik, kullanışlılık olarak her türlü 720 derim bende

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
şimdi seçenekler arasında tek 1gb ramli cihaz 525 ve oyun oynamak için demişsin 512 ram pişman edebilir. ama unlock ederim 512ye de yüklerim sıkıntı yok dersen sırf batarya performansı için 720 derim :) bütçen varsa ama 1320

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
beyler bütcem 700 en fazla

osmanmert94

osmanmert94

Üye
720 al arkadaşımda sarısı var çok şık duruyor. Ekranı güzel Asphalt 8 de falan donma kasma hiç yok. Kamerası Carl Zeiss lens. Gayet yeterli sırf kamerası ve ekranı ClearBlack olduğu için alınır diğerlerine göre.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
720 al arkadaşımda sarısı var çok şık duruyor. Ekranı güzel Asphalt 8 de falan donma kasma hiç yok. Kamerası Carl Zeiss lens. Gayet yeterli sırf kamerası ve ekranı ClearBlack olduğu için alınır diğerlerine göre.
512 mb ram kasar dostum

luckysleven

luckysleven

Üye
720 de asphalt catir catir oynuyorum banamisin demiyor. 1gb lar icin olan versiyondaki gorsellik yok zaten daha sadelestirilmis oyun ama sade hali bence daha iyi . Bunlar arasindada tavsiyem 720dir

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu listede olmayan lumia 820 ve 1320 derim. 512 ram sıkıntı ve pişmanlıktır.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
luckysleven

luckysleven

Üye
Bu arada interneti hizli olan wp hangileri ? : ) Tavsiyem kardesim sen wp yi biraz daha incele arastir. Cunku belliki ucuza oyuncak almanin pesindesin wp seni uzer

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Lumia 1020 :oke:

512 MB Ram kısıtlamasına karşı Lumia 520 ile gönderildi.

jepaq

Üye
oyun çok oynarım 1400 mah batarya yeter diyorsun..nasıl olacak o ? 2000'den aşağısını hiç düşünme..512 mb'lı cihazları unlock ederek oyunları kurabilirsin ama oyun zevki için 1320 idealdir senin için o bütçeye.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
yaw arkadaslar 820 ve üstü param yetmiyor :( bana oyun için lazım telefon yani oyun çok oynarım 1 gb ramli lumialar lazıım 1 gb lı olanlar hangisi 525 tn baska

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bana 2000 mah oyun oynamadığım halde yetmiyor sana nasıl yetecek? :D bence 1320 iyidir şarj konusunda kendini kanıtlamış bir cihaz 3200 mah olmalıydı yanlış hatırlamıyorsam, oyun için de mükemmel bir ekranı var , fiyatı uygun, kamera idare eder, güncelleme desteği uzun sürer. Daha ne olsun :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
yaw arkadaslar 820 ve üstü param yetmiyor :( bana oyun için lazım telefon yani oyun çok oynarım 1 gb ramli lumialar lazıım 1 gb lı olanlar hangisi 525 tn baska

920, 925 iyidir o klasmanda

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Bana 2000 mah oyun oynamadığım halde yetmiyor sana nasıl yetecek? :D bence 1320 iyidir şarj konusunda kendini kanıtlamış bir cihaz 3200 mah olmalıydı yanlış hatırlamıyorsam, oyun için de mükemmel bir ekranı var , fiyatı uygun, kamera idare eder, güncelleme desteği uzun sürer. Daha ne olsun :D

kardes bütçe 700 max bu 100-50 faln koy bunu al deme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt