Çoklu Paylaşım Oyun İndirimleri ve Fırsatları (Ana Konu)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Epic Games, bu haftaki ücretsiz oyununu olan erişime açıldı.
Oyun, korku oyunu olup Türkçe dil desteğine de sahiptir.
 
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz!
Oyunları 6 Ocak 19:00'a kadar hesabınıza eklerseniz tamamen sizin olacak.

 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu olan erişime açıldı.
Oyunun Epic Games'teki değeri 110 TL. Hediyeyi 13 Ocak 2022 Türkiye saati ile 19:00'a kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt