Oyun - Earn to Die v1.0.7 APK

Sponsorlu Bağlantılar

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
Oyun - Earn to Die v1.0.7 APK
Şimdi Hollywood’ un en karanlık zihinlerinin fantazisi olan zombilerin başrolde olduğu bir oyunla karşınızdayız. Earn to Die android indir ve bu hayal aleminin ve heyecanın içinde kaybolmaya hazır ol. Earn to Die android temelinde zombileri hem öldürdüğümüz, hem de zombilerden kaçtığımız bir yarış aksiyon oyunu. Zombi dendiğinde akla ilk gelen, yarı ölü yarı yaşayan insanlar geliyor.Ürkütücü görünümleri ve insan etine duydukları açlık da bu ürkütücü görünümlerini sağlam bir şekilde destekliyor. Yalnız Earn to Die android oyununda bu zombiler ürkütücü görüntülerinden ziyade sinir bozuculuklarıyla ön plana çıkıyor.
Zombiler sinir bozucu çünkü öldürmekle bitecek gibi görünmüyorlar hiç. Grafiklerini tatmin edici bulduğum Earn to Die android oyununu ses efektleri konusunda özellikle değerlendirmeliyiz çünkü ses efektleri çok gerçekçi ve keyifli. Oyun görsellerinden ziyade ses efektleriyle ön plana çıkmış. Zaman zaman oyunun hikayesi hakkında karşımıza çıkan kısa videolar ise oyunun başarısını perçinlemiş. Oyunda esas amaç bize verilen bir araçla, karşımıza çıkan sinir bozucu zombileri ezip öldürerek ilerlemek ve bu felaketten kurtulan diğer insanlara ulaşmak. Oyuna başladığınızda bize verilen ilk araç maalesef biraz küçük ama oyunda ilerleme kat ettikçe kullandığımız araçların cüssesi de ilerlemeye ve zorluk seviyesine paralel bir şekilde büyüyor. Earn to Die android oyununun içindeki bir diğer güzel özellik ise araçlarımıza yeni silahlar ekleyerek güçlendirebiliyor olmamız.

Son düzenleme:

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
günceldir#

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
zaman öldürmek için oynanacak bir oyun :)

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil :)

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
günceldir

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
günceldir#

okan7f

Üye
Ya bu sitenin linkleri niye tek seferde indirmemizi saglamiyoda 500 tane reklamdan sonra indiriyoz...yokmu bunun oluru...oyunu indirecem tam 5 tane ayri pencere aciliyo arkadas ayar etriniz beni yemin ediyorum

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim herkez ekmeğinin peşinde.

xforcex22

Üye
    Konu Sahibi
günceldir#

k4vel

k4vel

Üye
Kardes oyunu satin al diyo