PewDiePie: Tuber Simulator Mod Apk (1.36.0)

Sponsorlu Bağlantılar

Fluttershy

Fluttershy

Üye
    Konu Sahibi
PewDiePie’s Tuber Simulator, 1.36.0 ve 4.0.3 ve üzeri Android İşletim sistemi destekli, 3D grafikleri, etkileyici Ses efektleri, ile oldukça eğlenceli vakit geçireceğiniz. Oyunda ilk öncelikle kontrolü elinizde olan bir Karakter yaratarak en iyi Youtuber olmak için kendi kanalınızda istediğiniz şekilde Retro Tarzı Grafik içerikleri yükleyerek kendi hayatınızı kurduğunuz YouTube kanalında yönetmeye çalışacaksınız. Oyun oynadıkça Para kazanacak ve Evinizi çeşitli Eşyalarla Süsleyebilirsiniz. Para hileli olarak indirip şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz.

Mod İçeriği:
Sınırsız Bux
Sınırsız Beyin

Sınırsız İzlenme İçin (Beklemede Kalınız)

Apk İndir:

Kurulum İçin

  1. “PewDiePie’s Tuber Simulator v1.36.0 Mod .apk” uygulamasını indirin ve açın.
  2. Otomatik Olarak Obb İndirdikten Sonra Oyunun Tadını Çıkarabilirsiniz
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için teşekkürler. Oyun içi görsellerde ekleyiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Fluttershy
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt