ovi haritalar hava durumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
ovi haritalar hava durumu
arkadaşlar soft formattan sonra haritaların içindeki hava durumu gitti..güncelleme arattığımda bulmuyo..ovi store'dan haritaları tekrae indirdim hiçbir şey değişmedi.acaba son sürümde kendileri mi kaldırdı.sizinkiler duruyo mu? Bi de son sürümü ne uygulamanın? Bende v3.06 11wk10 b01 ...maps version 0.2.42.122 yazıyo...

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
arkadaşım o hava durumunun geri gelmesi için ovi haritaların ayarlarından internet ayarını çevrimiçi yap ama bunu yaparken bir Wi-Fi ağına bağlı ol yoksa kontör filan gidebilir.
o ayarı çevrimiçi yaptıktan sonra ovi hesabınla giriş yap haritalardan. sonra gözükür hava durumu.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım o hava durumunun geri gelmesi için ovi haritaların ayarlarından internet ayarını çevrimiçi yap ama bunu yaparken bir Wi-Fi ağına bağlı ol yoksa kontör filan gidebilir.
o ayarı çevrimiçi yaptıktan sonra ovi hesabınla giriş yap haritalardan. sonra gözükür hava durumu.

tavsiyen için çok sağol ama zaten ayarlar aynen dediğin gibi.giriş de yapılı durumda ama yine yok:S sendekinin sürümü kaç?

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaş bende de kendınden kayboldu

ultrayer6

ultrayer6

Üye
anam şimdi baktım bende de kaybolmuş (5800) :(

blackbird48

blackbird48

Üye
bu nokıa nın ALLAH belasını versin anna dioya ahanda babba lara geliyoruz dahası var bıde belle varmış bakalım daha ne görecey bu belle yle neleri belle ycekler

suat1111

suat1111

Üye
bu belle ...... mızı bellemesin:ehe:ehe

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepimizde kaybolduysa saçma bi güncelleme gelmiş demekki.orda işe yaramayan bi sürü servis koymuşlar sanki biz dünyayı geziyomuşuz gibi..hava durumu benim çok işime yarıyodu.hem detaylıydı hem ara yüzü güzeldi.inşallah geri gelir

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sorun sadece sizde değil beyler :(

tıkla

marsharun

marsharun

Üye
Daha sabah kullandım hava durumunu şimdi kaybolmuş of ya.

'Patron

'Patron

Üye
güncellemeyle ilgili arkadaşlar.

esat22

Üye
Bende var arkadaslar hava durumu

safisa

safisa

Üye
bende sabah farkettim harita kısmından kaybolmuş.daha dun bağlanmıştım hava durumuna sabah pufff.genel bir guncelleme sorunu olmalı herkeste kaybolduguna gore

_ardaa

_ardaa

Üye
dün gece saat 1 gibi ovi suite programıyla ovi ve haritaları güncelledim bende ki tel pr1.0 dı ver ovi de hava durumu yoktu güncelledikten sonra hava durumu geldi, yani dün gece 1den sonra yeni bir güncelleme yayınlamış olamazlar ya.

şimdi baktım, ovi harita 3.06 11wk10 b01 var map version 0.2.42.122 yazıyor, gerçi hiç hava durumuu kullanmadım ovi den forecawheather indirdim gayet güzel akşamdan akşama 1 haftalık tahmin indiriyorum ve istanbul için şimdiye kadar tahminlerinde yanıldığını görmedim hatta bizim meteoroloji merkemizin yağmur dediği günde program hava açık diyordu ve hava açık oluyordu o derece iyi tahminleri var tavsiye ederim ücretsizdir.

Starsley

Ahanda bende'de gitti. :D

safisa

safisa

Üye
hava durumu geri geldi.harita kısmından diğere girdim ilk başta yoktu hava durumu sonrasında time outu işaretledim içeriği inceldm tekrar kaldırmak için diğere grdm ve hava durumu geri geldi.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende de geldi şimdi:)

Starsley

Geldi geldi :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
allah allaaaaahh bende de gelmiş... Bu durum niye böyle oldu beyler sizce? Sabah gitti akşam geldi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt