N8 formatlama hakkında yardım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
N8 formatlama hakkında yardım?
Arkadaşlar N8'imde oyundur, uygulamadır vs. bir sürü şey var. Artık kullanmadıklarım var ve telefonda ağırlaşma olduğunu düşünüyorum Belkide tamamen psikolojk. Ama bunladan kurtulmak istiyorum Bu sebep ile telefonu ilk akldığım günkü haline sadece telefonun kendine ait uygulamalarının yüklü olduğu (ovi maps ovi mağaza vs.) duruma formatlama gibi bir imkanım var mı?
Daha önceler hep soft ve hard format gibi konularda konuşmalar geçmişti hard format ile ovi mağaza kaybolması gibi sorunlar vardı sanırım, fakat ben pek ilgi göstermemştim. O yüzden pek bilgimde yok bu konuda beni kısaca bilgilendirebilirseiz çok memnun olurum.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yada bu işlemleri yapmadan nokia servise versem telefonu onlar formatlayıp son yazılım sürümünü yükleyip bana geri vermeleri mümkün mü ? Böyle bir uygulama var mı ?

serkanet

Üye
müziklerini resimlerini yedekledikten sonra telefonun depo hafızasını biçimlendir

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
müziklerini resimlerini yedekledikten sonra telefonun depo hafızasını biçimlendir

Bu işlem ovi mağaza, ovi maps veya fabrikasyon olarak yüklenmiş herhangi bir uygulamayı siler mi ? Böyle bir risk var mı ?

catdog136

catdog136

Üye
Bu işlem ovi mağaza, ovi maps veya fabrikasyon olarak yüklenmiş herhangi bir uygulamayı siler mi ? Böyle bir risk var mı ?

sanırım onlar c: de.. Ama sen bi bilene sor :D

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Sakata gelmeyelim şimdi :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
çok çok temiz gıcır gıcır istiyosan önce hafıza kartını telden çıkart onu pcde biçimlendir..
sonra veri sil geri yükle yap
sonra flash at

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt