Overclok Nedir? Nasıl Yapılır??


Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
4 Ghz'e kadar geldik.
 
Uhops

Uhops

Üye
3230M(2.6Ghz/3.2Ghz) En fazla ısınmayacak şekilde kaç Ghz olur. Yapmıyacam ama ilerde lazım olur belki.Ve hep merak etmişimdir Intel yada AMD neden fabrikadan o/c yapıp çıkarmıyor ki? :hmmm
 
Invoke

Invoke

Üye
Resimler kırılmış.
 
suleymaneser

suleymaneser

Üye
üşendim ya okumaya :)
 
kfahaa

kfahaa

Üye
overclok makinesi ayağınıza geldi herkesin dikkatine bilgisayarın kenarına telefon kenarına overclok yapılır 5 dk da teslim edilir :) :) :) :)
 
exp_l0it

exp_l0it

Üye
intel pentium d işlemcim var hızı 3.40 dan 2.20 ye düşüyor ne yaparsam yapayım?
 
0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler bilgi için
 
cubeyr

cubeyr

Üye
kardeş bende fsb ayarları yok :agla2:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt