Overclock Yaptım Pc Açılmıyor

• 21 Eylül 2013
  • 1592 Okunma
  • 26 Cevap

1. Arkadaşlar konuyu @fkcanbjk için açıyorum, tapatalktan açamamış. Sorun başlıkta belli, yardımcı olanlara teşekkürler.

Yazan: Invoke
    Fatic bunu beğendi.
  2. Merhaba arkadaşlar o.c yaptm normalde 3.2ghz islmci 5 yaptm sonra kaydettm kapandı actm kasa aciliyor fakat göruntu gelmedi sonra pili çıkardım ve jumper yaptm artk hiç tık yok.

3. Sorun cozuldu konu :locked:

4. 3.2den 5GHz mi yaptın :ohannes:

5. 6.34e kadar çıkabiliyordu bende 5 yaptm :D

6. yuh :D o kadar çıkması imkansız gibi fazla zorlama bence, sorumu çözdüğüne sevindim

7. Su soğutmali sogtucular icn destkliyorms 4.6dan fazlsni o yzden hata almisim simdi 4.5 yaptm :D

8. benim işlemci i7 3770k. 3.5 overclocksuz en fazla cpu %20 kullanıyor oda 2 tane oyun birden açsam :D

9. Senin işlmciye o.c degil hznı düsrmek lazm daha az elektrik harcasn die :D

10. hadi ya benim bildiğim 100w harcıyor doğrumu yada çok mu fazla ? Bi elektirik faturası geldi görmen lazım babam nedenini araştırıyor :D ekran kartıda hd7870xt baya harcar herhalde

11. Harcar senin psu o ekran kartı içn en az 600 wattr elktrik faturasi normaldr :D

12. evet tam 600w birde bilgisayarın sabahtan akşama kasar açık durduğunu düşün :D

birşey soracağım ben aynı ekran kartıyla Cross fire yapsam psu yeter mi?

13. 600w destekliyor crossfire ama senin psuu uyumlu bakman lazm amd sitesinden

14. ahauaha, benim laptop var yine çok geliyor. Bir de sendeki cihaz olsa, nolurduk :D

15. Şuan işlemcin 5,00Ghz mi?

16. Şuan 4.5de

17. aşırı ısınmadan yakmayasın işlemciyi

18. Bir de elektrik faturası var :D 4.5 çok değil mi? Benim ki 2.2 yeterli oluyor :D

19. Neyle soğutoyorsun :D

20. Soğtucum iyi kasada 6 fan var ve odam şunda bile buz gibi :D

Yüklüyor...
18/11/2018 - 20:18