Otoparkı Okuma Salonuna Çevirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehir'de atıl vaziyetteki otoparkı açık hava okuma salonuna çeviren kütüphane müdürü, 4 ayda 20 bin kişiyi, gazete, dergi ve kitapla tanıştırdı.Şehrin en işlek caddesinde yer alan kütüphaneye vatandaşları çekmek için çalışma başlatan Eskişehir İl Halk Kütüphanesi Müdürü Mehmet Akkaya, yıllardır boş bekleyen kütüphane otoparkının üzerini kapattı, etrafına çim ektirip çit çektirdi. Mehmet Akkaya, park alanına aynı anda 40 kişinin oturabileceği okuma salonu yaptırıp, masalara günlük gazete, çeşitli dergi ve kitap koydu. Resim sergisi ve okuma haftası gibi organizasyonlar düzenleyen müdür, okuma salonunu en çok ziyaret edilen yerlerden biri haline getirdi. Vatandaşlar, artık parkta veya banklarda oturmak yerine sohbetlerini okuma salonunda sürdürmeye başladı. Kısa sürede salonun müdavimi haline gelen vatandaşlar, çevresindekilerin kitap okuduğunu görünce kendilerinde kitap okuma hevesi oluştu. İlk günlerde günde 50-60 kişiyi ağırlayan okuma salonu şimdi 200 kişiyi misafir etmeye başladı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt