Karşılaştırma Otg Usb Bellek Mi Otg Usb Kablo Mu Almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
bende microusb hub var 4 tane usb girişi var gayet kullanışlı birşey.

avantis

avantis

Üye
Harddisk bağlamayacaksan otg USB al.

SM-G930F cihazımdan gönderildi
Telefonunuz rootu galiba? Normalde okumaz ve yazmaz. Fat32 dosya sistemini okur mu bilmiyorum. Samsung S2 rootlu iken 2000 gb ntfs formatlı takıyordum bayağı pratik oluyordu.

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
root da var aslında bende usb de alasım var usb kablo da

baby_face_

baby_face_

Üye
bessa27

bessa27

Üye
Nasıl görüyor derken, tam olarak neyi soruyorsun?

Yani hdd NTFS formatında ise nasil icerigini görüntülüyor telefon,o bakimdan soruyorum. Bu arada sen ve diğer tüm arkadaşların Miraç Kandili ni kutluyor,esenlikler diliyorum

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
baby_face_

baby_face_

Üye
Yani hdd NTFS formatında ise nasil icerigini görüntülüyor telefon,o bakimdan soruyorum. Bu arada sen ve diğer tüm arkadaşların Miraç Kandili ni kutluyor,esenlikler diliyorum
Vallahi ben ne dediğini yine anlamadım kardeşim, sağol senin de ve diğer arkadaşların da kandili mübarek olsun. Benim hdd haricen elektrik bağlantısı var onu prize takıyorum USB yi bağlıyorum aynen pc deki gibi tüm dosya ve klasörler açılıyor. Cihazdan dosya yöneticisine girince sd kart gibi orda görünüyor. Sabah ekran görüntüsü atarım.

bessa27

bessa27

Üye
Vallahi ben ne dediğini yine anlamadım kardeşim, sağol senin de ve diğer arkadaşların da kandili mübarek olsun. Benim hdd haricen elektrik bağlantısı var onu prize takıyorum USB yi bağlıyorum aynen pc deki gibi tüm dosya ve klasörler açılıyor. Cihazdan dosya yöneticisine girince sd kart gibi orda görünüyor. Sabah ekran görüntüsü atarım.

Eyvallah dostum. Elektrik beslemesi olayi aydınlattı. Çok teşekkür ederim sağolasın

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Paragon_UMS ile root olamadan ntfs okuma yazma yapabilir.

• Beğen
Tepkiler: bessa27
avantis

avantis

Üye
bmw_m6

bmw_m6

Üye
Marketteki uygulama root istiyor. Sizin bahsettiğiniz hangisi?
usb plugin for total commander diye aratin markette total commander eklentisi dir total commanderi de yuklemeniz lazim.

avantis

avantis

Üye
usb plugin for total commander diye aratin markette total commander eklentisi dir total commanderi de yuklemeniz lazim.

yukarıdaki eklentiyi ve total commander dosya yöneticisini yükledim. Bu dosya yöneticisi sadece usb hddnin adını gösteriyor. Tıkladığım zaman hdd içindeki sadece bir klasörü gösteriyor ve o klasöre tıkladığımda ana menüye dönüyor. Solid explorer ise icindeki her şeyi açıyor ama silme ve yazmaya izin vermiyor. Sanırım rootsuz sadece okuyor

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Hdd yi taktiginiz zaman algilandi total commander ile acmak istermisin diye uyari veriyor ve sonrasinda hdd ntfs okuma yazma yapabiliyorum. Cihaz root suz.

avantis

avantis

Üye
Hdd yi taktiginiz zaman algilandi total commander ile acmak istermisin diye uyari veriyor ve sonrasinda hdd ntfs okuma yazma yapabiliyorum. Cihaz root suz.
Teşekkür ederim. Bu dosya yöneticisi iki panele sahipmiş. Çözdüm olayı. Kullanımı zor bir dosya yöneticisi. Şu anda rootsuz bir şekilde kopyalama yapıştırma taşıma silme klasör oluşturma yapıyorum. Bilgiler için tekrar teşekkür ederim. İyi oldu bu.
Hatta USB hub ile(harici güç ile beslenen) aynı anda 2 tb ntfs hdd ve 64 gb usb bellek taktım ve flash bellekten 2 tb hddye kopyalama yaptım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bmw_m6
avantis

avantis

Üye
Okuyup yazması için (root yoksa) total commander kullanmanız gerekir ve ayrıca otg eklentisinin yüklenmesi gerekir. Diğer uygulamalar sadece okur.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bende Her İkiside Var

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Okuyup yazması için (root yoksa) total commander kullanmanız gerekir ve ayrıca otg eklentisinin yüklenmesi gerekir. Diğer uygulamalar sadece okur.

Denedim okumuyor genede? Fat32 olarak görüyor sadece
Storage den usb otg ye girmeye çalıştığımdada hata aliyom izinler belli izinler gözükuyor oburkuler verilmiyor

avantis

avantis

Üye
Denedim okumuyor genede? Fat32 olarak görüyor sadece
Storage den usb otg ye girmeye çalıştığımdada hata aliyom izinler belli izinler gözükuyor oburkuler verilmiyor
Kullandığınız telefon modeli nedir? Aşağıda total commanderin üst versiyonu var indirip deneyin. Bu işlemler sadece total commander ve eklentisi ile oluyor bilginize.
Total Commander_2.80b2_168.apk

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Kullandığınız telefon modeli nedir? Aşağıda total commanderin üst versiyonu var indirip deneyin. Bu işlemler sadece total commander ve eklentisi ile oluyor bilginize.
Total Commander_2.80b2_168.apk

Telefon modelim discovery 2 plus eklentisi link veririmisn sürümü önemli mi?